Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

  • Pradžia
  • ...
  • ...
  • Jeigu mano prašymas (iš kitos šalies) turi būti nagrinėjamas šioje šalyje

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Jeigu mano prašymas (iš kitos šalies) turi būti nagrinėjamas šioje šalyje

Informacija apie tai, kaip ES šalis vertina prašymą dėl kompensacijos


Jei būdamas užsienyje (ES šalyje, kurioje negyvenate) tapote nusikaltimo auka, galite pateikti prašymą šalies, kurioje gyvenate, padedančiajai institucijai. Padedančioji institucija išvers prašymą ir jį persiųs ES šalies, kurioje buvo įvykdytas nusikaltimas, sprendžiančiajai institucijai. Sprendžiančioji institucija privalo įvertinti prašymą ir sumokėti kompensaciją.

Čia rasite informacijos apie tai, kaip ES šalies, kurioje buvo padarytas nusikaltimas, sprendžiančioji institucija vertins jūsų prašymą.

Patariame peržiūrėti šalies, kurioje buvo padarytas nusikaltimas, informaciją.

Norėdamas gauti išsamios su valstybe susijusios informacijos, pasirinkite atitinkamos šalies vėliavą.


Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 08/10/2020