Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Jeigu mano prašymas turi būti siunčiamas iš šios šalies į kitą ES šalį - Kipras


Kuri institucija man padės išsiųsti prašymą į kitą ES šalį?

Informacijos nėra.

Kokios yra padedančiosios institucijos funkcijos?

Padedančiosios institucijos funkcijos yra padėti jums rasti prašymui pateikti reikalingą informaciją ir pateikti jį su visais reikalingais dokumentais, kad gautumėte kompensaciją, ir padėti jums įveikti tiek praktinius, tiek kalbinius sunkumus.

Ar ši institucija išvers patvirtinamuosius dokumentus, jei tai būtina prašymui išsiųsti? Jei taip, kas už tai sumokės?

Socialinio draudimo tarnybos veikia kaip padedančioji institucija, tačiau nėra atsakingos už patvirtinamųjų dokumentų vertimą.

Ar reikia mokėti administracinius ar kitus mokesčius, kai prašymas siunčiamas į užsienį?

Kai prašymas siunčiamas į užsienį, jokių administracinių ar kitų mokesčių mokėti nereikia.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 31/10/2019