Close

BETA VERSION OF THE PORTAL IS NOW AVAILABLE!

Visit the BETA version of the European e-Justice Portal and give us feedback of your experience!

 
 

Navigation path

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Teave liikmesriigi võimaluste kohta - Sloveenia

This page has been machine translated and its quality cannot be guaranteed.

The quality of this translation has been assessed as: unreliable

Do you consider this translation useful?


Sloveenia süsteem 1.5.2011. aastal 11 videokonferenčim varustatud koosolekuruumid maakohtutes, 11 sotsiaaltöö keskuste Institute of kinnipidamise, rahumeelse, üks seade, mida kasutatakse politsei. Videokonverentsideks kohtutele ja sotsiaalhoolekande keskustele, kus asjaomast süsteemi veel ei ole, samuti 3 mobiilset seadet.

Sloveenia lisab süstemaatiliselt videokonverentsisüsteeme kõikidesse projektidesse, mida ta ajavahemikus 2009-2013 rakendab. See hõlmab projekte, millele antakse Euroopa Sotsiaalfondist 85 % ulatuses toetust.

See on väga oluline vahend Sloveenia õigussüsteemis, nagu see on aktiivne videokonverentsisüsteeme hõlbustavad tunnistajate, ekspertide, laste, patsientide, haiglate, hooldekodude, vangide ja teiste osaliste menetlusi vahemaa tagant, suurim kokkuhoid on näidanud menetluste puhul, millel on piiriülene element, kui istung on „ühtlustatud” ka menetlusosalise või tunnistaja välismaal ning seega ei ole vaja reisida välismaale Sloveenia avaldus esitada kohtule või olla ära kuulatud, kuna see võib toimuda videokonverentsi vormis.

1_si_en vc_equipment_ver_ (32 Kb)PdfEN


See on sisu masintõlge. Lehekülje omanik ei vastuta masintõlgitud teksti kvaliteedi eest.

Viimati uuendatud: 26/11/2015