Close

BETA VERSION OF THE PORTAL IS NOW AVAILABLE!

Visit the BETA version of the European e-Justice Portal and give us feedback of your experience!

 
 

Navigation path

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Informācija par aprīkojumu dalībvalstīs - Slovēnija

This page has been machine translated and its quality cannot be guaranteed.

The quality of this translation has been assessed as: unreliable

Do you consider this translation useful?


Slovēnijā šajā sistēmā no 1.5.2011. līdz 11. gadam videokonferenčim iekārtotas sanāksmju telpas apriņķa tiesās, 11 sociālā darba centriem institūta apcietinājuma periodu, kurā valda miers, viena ierīce izmanto policijas spēkiem. Lai videokonferences tiesās vai sociālo pakalpojumu centrus, kas vēl ir uzstādīta sistēma, ir arī 3 mobilo ierīču.

Slovēnija ir sistemātiski tostarp videokonferenču sistēmas projektu ir īstenošanas laikposmā no 2009. gada līdz 2013. gadam. Tas nozīmē, ka projektiem saņemt 85 % finansējumu no Eiropas Sociālā fonda.

Šis ir ļoti svarīgs līdzeklis Slovēnijas tieslietu sistēmu, jo tā būs aktīvs Videokonferenču plaša izmantošana veicinātu liecinieku uzklausīšanu, ekspertu, bērniem, pacientiem slimnīcās vai aprūpes nami veciem ļaudīm, cietumniekiem un citus dalībniekus procedūras no attāluma, vislielākais ietaupījuma tiks norādīts uz procedūrām ar pārrobežu elementu, kur uzklausīšana ir arī “aptuveno” lietā iesaistīto pušu vai liecinieku ārvalstīs, kas tādējādi nav jādodas uz ārzemēm Slovēnijā tiesa var sniegt atzinumu vai viedokli, kā to var izdarīt, izmantojot videokonferences.

Vc_equipment_ver_ 1_si_en (32 Kb)PDFEN


Šis ir satura mašīntulkojums. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Lapa atjaunināta: 26/11/2015