Cerrar

YA ESTÁ DISPONIBLE LA VERSIÓN BETA DEL PORTAL

Visite la versión BETA del Portal Europeo de e-Justicia y díganos qué le parece.

 
 

Recorrido de navegación

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Teave liikmesriigi võimaluste kohta - Sloveenia

Esta página es una versión realizada por traducción automática. No hay garantía de que sea de calidad.

Esta traducción ha recibido la siguiente evaluación: inaceptable

¿Le ha resultado útil?


Sloveenia süsteem 1.5.2011. aastal 11 videokonferenčim varustatud koosolekuruumid maakohtutes, 11 sotsiaaltöö keskuste Institute of kinnipidamise, rahumeelse, üks seade, mida kasutatakse politsei. Videokonverentsideks kohtutele ja sotsiaalhoolekande keskustele, kus asjaomast süsteemi veel ei ole, samuti 3 mobiilset seadet.

Sloveenia lisab süstemaatiliselt videokonverentsisüsteeme kõikidesse projektidesse, mida ta ajavahemikus 2009-2013 rakendab. See hõlmab projekte, millele antakse Euroopa Sotsiaalfondist 85 % ulatuses toetust.

See on väga oluline vahend Sloveenia õigussüsteemis, nagu see on aktiivne videokonverentsisüsteeme hõlbustavad tunnistajate, ekspertide, laste, patsientide, haiglate, hooldekodude, vangide ja teiste osaliste menetlusi vahemaa tagant, suurim kokkuhoid on näidanud menetluste puhul, millel on piiriülene element, kui istung on „ühtlustatud” ka menetlusosalise või tunnistaja välismaal ning seega ei ole vaja reisida välismaale Sloveenia avaldus esitada kohtule või olla ära kuulatud, kuna see võib toimuda videokonverentsi vormis.

1_si_en vc_equipment_ver_ (32 Kb)PdfEN


See on sisu masintõlge. Lehekülje omanik ei vastuta masintõlgitud teksti kvaliteedi eest.

Viimati uuendatud: 26/11/2015