Închide

VERSIUNEA BETA A PORTALULUI ESTE ACUM DISPONIBILĂ!

Accesați versiunea BETA a portalului european e-justiție și spuneți-ne cum vi se pare!

 
 

Cale de navigare

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Informācija par aprīkojumu dalībvalstīs - Slovēnija

Această pagină este o versiune realizată cu ajutorul instrumentului de traducere automată. Nu putem oferi nicio garanție în ceea ce privește calitatea traducerii.

Traducerea a fost evaluată ca fiind inacceptabilă

V-a fost utilă traducerea?


Slovēnijā šajā sistēmā no 1.5.2011. līdz 11. gadam videokonferenčim iekārtotas sanāksmju telpas apriņķa tiesās, 11 sociālā darba centriem institūta apcietinājuma periodu, kurā valda miers, viena ierīce izmanto policijas spēkiem. Lai videokonferences tiesās vai sociālo pakalpojumu centrus, kas vēl ir uzstādīta sistēma, ir arī 3 mobilo ierīču.

Slovēnija ir sistemātiski tostarp videokonferenču sistēmas projektu ir īstenošanas laikposmā no 2009. gada līdz 2013. gadam. Tas nozīmē, ka projektiem saņemt 85 % finansējumu no Eiropas Sociālā fonda.

Šis ir ļoti svarīgs līdzeklis Slovēnijas tieslietu sistēmu, jo tā būs aktīvs Videokonferenču plaša izmantošana veicinātu liecinieku uzklausīšanu, ekspertu, bērniem, pacientiem slimnīcās vai aprūpes nami veciem ļaudīm, cietumniekiem un citus dalībniekus procedūras no attāluma, vislielākais ietaupījuma tiks norādīts uz procedūrām ar pārrobežu elementu, kur uzklausīšana ir arī “aptuveno” lietā iesaistīto pušu vai liecinieku ārvalstīs, kas tādējādi nav jādodas uz ārzemēm Slovēnijā tiesa var sniegt atzinumu vai viedokli, kā to var izdarīt, izmantojot videokonferences.

Vc_equipment_ver_ 1_si_en (32 Kb)PDFEN


Šis ir satura mašīntulkojums. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Lapa atjaunināta: 26/11/2015