Stäng

NU FINNS EN NY BETAVERSION AV PORTALEN!

Testa betaversionen av den europeiska e-juridikportalen och berätta vad du tycker!

 
 

Sökväg

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Informacija apie valstybių narių įrangą - Slovėnija

Den här sidan har maskinöversatts och kvaliteten kan inte garanteras.

Kvaliteten på den här översättningen har bedömts som: otillförlitlig

Var översättningen till någon hjälp?


Slovėnijoje sistemą nuo 1.5,2011 m., o 11 m. videokonferenčim įrengtos posėdžių salės, 11 apygardos teismai, socialinio darbo centrų instituto sulaikymo laikotarpių taikiai, vienas įtaisas yra naudojamas policijos pajėgos. Dėl vaizdo konferencijų teismuose ir socialinių paslaugų centruose, kur sistemos dar neįdiegtos, taip pat yra 3 mobiliaisiais prietaisais.

Sistemingas vaizdo konferencijų sistemų diegimas Slovėnijoje įtrauktas į projektus, kuriuos šalys narės įgyvendina 2009 – 2013 m. Projektas didžiąja dalimi (85 %) finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Tai labai svarbus vertingos Slovėnijos teisingumo sistemai, nes ji bus aktyviai naudotis vaizdo konferencijų sistema paprasčiau apklausti liudininkus, ekspertus, vaikus, ligoninių pacientus, senelių globos namuose, kalinius ir kitais atvejais, kai procedūros dalyviams per atstumą, didžiausią taupymo bus parodyta, procedūras, kurioms būdingas tarpvalstybinis aspektas, taip pat kai išklausyti „tarpinės“ bylos šalys arba liudytojai užsienyje, kuri dėl to nereikia vykti į užsienį, Slovėnijos teismas turi padaryti pareiškimą arba būti išklausytiems, jie gali būti rengiami vaizdo konferencijos forma.

Vc_equipment_ver_ 1_si_en (32 Kb)PDFEN


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 26/11/2015