Stäng

NU FINNS EN NY BETAVERSION AV PORTALEN!

Testa betaversionen av den europeiska e-juridikportalen och berätta vad du tycker!

 
 

Sökväg

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Informacje o rozwiązaniach krajowych - Słowenia

Den här sidan har maskinöversatts och kvaliteten kan inte garanteras.

Kvaliteten på den här översättningen har bedömts som: otillförlitlig

Var översättningen till någon hjälp?


W Słowenii system z 1.5.2011 z 11 videokonferenčim wyposażone sale obrad w sądach hrabstw z 11 ośrodków pracy społecznej Instytutu w ośrodku detencyjnym w sposób pokojowy, jedno urządzenie jest użytkowane przez siły policyjne. W odniesieniu do wideokonferencji w sądach lub ośrodki opieki społecznej, które nie posiadają jeszcze zainstalowany system funkcjonuje również 3 urządzeń mobilnych.

Słowenia jest systematyczne włączanie systemów wideokonferencji w projektach wdraża w latach 2009-2013. Oznacza to, że 85 % projektów kwalifikujących się do finansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jest to bardzo ważny atut dla słoweńskiego systemu wymiaru sprawiedliwości, jako że będzie aktywnym użytkowania systemów wideokonferencyjnych ułatwienia przesłuchiwania świadków, ekspertów, dzieci, pacjentów w szpitalach lub domach opieki dla osób starszych, więźniów i innych uczestników procedury na odległość, największe oszczędności będą wykazywane w przypadkach postępowań zawierających element transgraniczny, jeżeli przesłuchanie jest również „zbliżone” do stron postępowania lub świadków za granicą, które nie są zatem zobowiązane do wyjazdów zagranicznych w Słowenii – sąd do złożenia oświadczenia lub udzielenia wyjaśnień, jak można to zrobić za pośrednictwem wideokonferencji.

Vc_equipment_ver_ 1_si_en (32 Kb)PDFEN


Ta wersja treści strony została przetłumaczona maszynowo. Autorzy tej strony nie ponoszą odpowiedzialności za jakość tłumaczenia maszynowego.

Ostatnia aktualizacja: 26/11/2015