Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Bulgarija

Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (bulgarų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.

 

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Šiame puslapyje pateikiama trumpa Bulgarijos bankroto registro apžvalga.


Nemokumo registrai

Kokią informaciją galima rasti Bulgarijos bankroto registre?

Bulgarijos bankroto registrą sudaro trys dalys:

  1. Dalimi Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasPatikos valdytojų registro galima naudotis per Teisingumo ministerijos interneto svetainę. Tačiau šioje dalyje, kuria galima naudotis viešai, nesuteikiama galimybė susipažinti su asmens duomenimis ar duomenimis, kuriuos turi patvirtinti patikos valdytojai.
  2. Su visa Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasIš varžytinių ir aukcionuose parduodamų objektų registre pateikta informacija galima susipažinti per Bulgarijos ūkio, energetikos ir turizmo ministerijos interneto svetainę.
  3. Bankroto procedūrų registras šiuo metu nėra tvarkomas kaip centralizuota duomenų bazė dėl to, kad nėra užtikrintas teismų sujungiamumas.

Ar Bulgarijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Bulgarijos bankroto registru galima naudotis nemokamai.

Kaip atlikti paiešką Bulgarijos bankroto registre?

Interneto svetainėje Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasbankrutuojančios įmonės administratorių galima rasti pagal:

  • pavadinimą / vardą ir pavardę;
  • vienodos formos tapatybės kodą;
  • adresą;
  • specializaciją;
  • profesinę patirtį;
  • ministro potvarkio dėl paskyrimo numerio dalį;
  • statusą – vykdo veiklą ar ne.

Kaip atlikti iš varžytinių parduodamų objektų paiešką

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasIš varžytinių parduodamų objektų biuletenį galima rasti Ūkio, energetikos ir turizmo ministerijos interneto svetainėje.

Bulgarijos bankroto registro istorija

Sistema buvo sukurta 2003 m., įgyvendinus Phare projektą BG 0103.04 „Bankroto sistemos stiprinimas“. Buvo siekiama sukurti informacinę bankroto sistemą ir visą informaciją įtraukti į bendrą duomenų bazę. Ši sistema veikia kai kuriuose teismuose: apygardų teismuose, apeliaciniuose teismuose, Aukščiausiame kasaciniame teisme.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 25/08/2017