Zatvori

BETA VERZIJA PORTALA SADA JE DOSTUPNA!

Posjetite BETA verziju europskog portala e-pravosuđe i pošaljite nam povratne informacije!

 
 

Navigacijski put

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rejestry upadłości - Cypr

Niniejsza część strony internetowej zawiera krótkie wprowadzenie do cypryjskiego Rejestru Upadłości i Likwidacji (Μητρώο Πτωχευσάντων και Εκκαθαρίσεων Εταιρειών).


Rejestry upadłości

Link otworzy się w nowym oknieSekcja ds. Upadłości (Κλάδος Πτωχεύσεων και Εκκαθαρίσεων) odpowiada za zarządzanie i administrowanie majątkiem upadłych osób fizycznych i prawnych oraz podlega Link otworzy się w nowym oknieDepartamentowi Rejestru Spółek i Syndyków Mas Upadłościowych (Τμήμα Εφόρου Εταιρειών και Επίσημου Παραλήπτη) w Link otworzy się w nowym oknieMinisterstwie Handlu, Przemysłu i Turystyki (Υπουργείο Εμπορίου, Βιομηχανίας και Τουρισμού). Sekcja ta prowadzi ewidencję upadłych osób fizycznych. Likwidację spółki zgłasza się do rejestru działalności gospodarczej. Informacji dodatkowych udziela Link otworzy się w nowym oknieDepartament Rejestru Spółek i Syndyków Mas Upadłościowych.

Jakie informacje można znaleźć w rejestrze upadłości?

Nie dotyczy.

Czy dostęp do rejestru upadłości jest bezpłatny?

Nie dotyczy.

W jaki sposób przeszukiwać cypryjski rejestr upadłości

Nie dotyczy.

Historia rejestru upadłości

Rejestr upadłości zawiera informacje o upadłościach od roku 1931 r. do chwili obecnej.

Ciekawe strony

Link otworzy się w nowym oknieDepartament Rejestru Spółek i Syndyków Mas Upadłościowych (Τμήμα Εφόρου Εταιρειών και Επίσημου Παραλήπτη)

Link otworzy się w nowym oknieMinisterstwo Handlu, Przemysłu i Turystyki (Υπουργείο Εμπορίου, Βιομηχανίας και Τουρισμού)


Za wersję tej strony w języku danego kraju odpowiada właściwe państwo członkowskie. Tłumaczenie zostało wykonane przez służby Komisji Europejskiej. Jeżeli właściwy organ krajowy wprowadził jakieś zmiany w wersji oryginalnej, mogły one jeszcze nie zostać uwzględnione w tłumaczeniu. Komisja Europejska nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do danych lub informacji, które niniejszy dokument zawiera, lub do których się odnosi. Informacje na temat przepisów dotyczących praw autorskich, które obowiązują w państwie członkowskim odpowiedzialnym za niniejszą stronę, znajdują się w informacji prawnej.

Ostatnia aktualizacja: 31/10/2019