Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Kipras

Šioje interneto svetainės dalyje glaustai pristatomas Kipro bankroto ir likvidavimo registras (Μητρώο Πτωχευσάντων και Εκκαθαρίσεων Εταιρειών).


Nemokumo registrai

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasBankroto ir likvidavimo skyrius (Κλάδος Πτωχεύσεων και Εκκαθαρίσεων) yra atsakingas už nemokių fizinių ir juridinių asmenų turto perėmimą ir administravimą, jis atsiskaito Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasPrekybos, pramonės ir turizmo ministerijos (Υπουργείο Εμπορίου, Βιομηχανίας και Τουρισμού) Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasĮmonių registratoriaus ir oficialaus administratoriaus departamentui (Τμήμα Εφόρου Εταιρειών και Επίσημου Παραλήπτη). Šis skyrius turi bankrutavusių fizinių asmenų bylų archyvą. Kai likviduojama įmonė, apie tai pranešama Įmonių registrui. Piliečiams informaciją teikia Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasĮmonių registratoriaus ir oficialaus administratoriaus departamentas.

Kokią informaciją galima rasti bankroto registre?

Netaikoma.

Ar bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Netaikoma.

Kaip atlikti paiešką bankroto registre?

Netaikoma.

Bankroto registro istorija

Bankroto ir likvidavimo registre pateikiama informacija apie bankrutavusius asmenis ar įmones ir likviduotas įmones nuo 1931 m. iki dabar.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasĮmonių registratoriaus ir oficialaus administratoriaus departamentas

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasPrekybos, pramonės ir turizmo ministerija


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 31/10/2019