Затваряне

БЕТА ВЕРСИЯТА НА ПОРТАЛА ВЕЧЕ Е НА РАЗПОЛОЖЕНИЕ!

Посетете БЕТА версията на Европейския портал за електронно правосъдие и дайте мнение за вашето посещение!

 
 

Навигационна пътека

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Vokietija

Тази страница е машинно преведена и качеството ѝ не може да бъде гарантирано.

Качеството на този превод е оценено като: ненадеждно

Мислите ли, че този превод е полезен?

Šiame puslapyje trumpai apžvelgiamas bankroto registras Vokietijoje.


Nemokumo registrai

Vokietijos nemokumo registras

Pagal Nemokumo kodekso 9 straipsnį Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasviešai skelbiami Vokietijos bankroto bylų teismų pranešimai apie nemokumo bylas. Šie skelbimai yra teisiškai privalomi ir viešai prieinami.

Registrą administruoja Federalinė Vyriausybė ir (Länder) komisija, atsakinga už informacines technologijas teismuose, kurią vykdo Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės teisingumo ministerija.

Ar nemokumo registru galima naudotis nemokamai?

Taip.

Kaip atlikti paiešką Austrijos bankroto registre?

Paiešką galima atlikti tik per interneto svetainę, kurioje skelbiamas Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langaspranešimas apie bankrotą. Kai reikia, interneto svetainėje paaiškinami atskiri paieškos etapai. Informacija pateikiama tik vokiečių kalba. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad visą paiešką visų Vokietijos nemokumo bylų teismuose galima atlikti tik per dvi savaites nuo pirmos paskelbimo dienos. Praėjus šiam terminui, būtina atlikti paiešką nemokumo teismo buveinėje ir bent vieną iš šių bylų: skolininko vardas (-ai), pavardė (-ės), nuolatinė gyvenamoji vieta (-ės), procedūros numeris arba teismas, registracijos numeris ir registracijos numeris.

Bendrosios aplinkybės

Pranešimų apie nemokumą interneto svetainėje pateikta informacija apie nemokumo atvejus nuo 2002 m. balandžio 1 d. Išsamią informaciją apie laikotarpius ir procedūras, kurių duomenis galima gauti, galima rasti interneto svetainėje.

Pateikta informacija yra susijusi su dar neužbaigtomis procedūromis. Duomenys ištrinami ne vėliau kaip per šešis mėnesius nuo procedūros užbaigimo.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasVokietijos nemokumo registras


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 30/08/2019