Sluiten

BÈTAVERSIE VAN HET PORTAAL NU BESCHIKBAAR!

Bezoek de bètaversie van het Europees e-justitieportaal en vertel ons wat u ervan vindt!

 
 

Kruimelpad

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rejestry upadłości - Niemcy

De tekst op deze pagina is een automatische vertaling. De kwaliteit wordt niet gegarandeerd.

De kwaliteit van deze vertaling werd beoordeeld als: onbetrouwbaar

Vindt u deze vertaling nuttig?

Strona zawiera krótki opis rejestru upadłości w Niemczech.


Rejestry upadłości

Niemiecki rejestr upadłości

Ogłoszenia publiczne niemieckich sądów upadłościowych są Link otworzy się w nowym okniepublikowane na stronie internetowej ogłoszenia o upadłości zgodnie z sekcją 9 kodeksu postępowania upadłościowego. Ogłoszenia są prawnie wiążące i publicznie dostępne.

Rejestr zarządza Komisja Federalna/Komisja landów ds. technologii informacyjnej w sądownictwie i jest prowadzona przez Ministerstwo Sprawiedliwości kraju związkowego Nadrenii Północnej-Westfalii.

Czy dostęp do austriackiego rejestru upadłości jest bezpłatny?

Tak.

W jaki sposób przeszukiwać austriacki rejestr upadłości?

Wyszukiwanie jest możliwe jedynie za pośrednictwem strony internetowej zawierającej Link otworzy się w nowym oknieogłoszenia o ogłoszeniu upadłości. W razie konieczności poszczególne etapy wyszukiwania znajdują się na stronie internetowej. Informacje są dostępne wyłącznie w języku niemieckim. Należy zauważyć, że pełne wyszukiwanie danych we wszystkich niemieckich sądach upadłościowych jest możliwe jedynie w ciągu dwóch tygodni od pierwszego dnia publikacji. Po upływie tego terminu należy dokonać przeszukania w miejscu, w którym znajduje się siedziba sądu upadłościowego oraz co najmniej jeden z następujących wpisów: nazwy, miejsca zamieszkania lub siedziby dłużnika, numeru referencyjnego procedury lub sądu rejestracji, rodzaju rejestru i numeru rejestracyjnego.

Kontekst

Od dnia 1 kwietnia 2002 r. strona internetowa zawierająca ogłoszenia o upadłości zawiera informacje na temat niewypłacalności. Szczegółowe informacje na temat okresów i procedur, w odniesieniu do których dostępne są dane, można znaleźć na stronie internetowej.

Przedstawione informacje odnoszą się do procedur, które nie zostały jeszcze zakończone. Dane są usuwane najpóźniej sześć miesięcy po zakończeniu procedury.

Powiązane linki

Link otworzy się w nowym oknieNiemiecki rejestr upadłości


Ta wersja treści strony została przetłumaczona maszynowo. Autorzy tej strony nie ponoszą odpowiedzialności za jakość tłumaczenia maszynowego.

Ostatnia aktualizacja: 30/08/2019