Zavrieť

BETA VERZIA PORTÁLU JE UŽ DOSTUPNÁ!

Navštívte BETA verziu Európskeho portálu elektronickej justície a napíšte nám, čo si o nej myslíte.

 
 

Navigačný riadok

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Ispanija

Ide o strojový preklad tejto stránky - vlastník webovej lokality neručí za jeho kvalitu.

Kvalita tohto prekladu bola ohodnotená ako: nespoľahlivá

Je podľa vás tento preklad užitočný?


Nemokumo registrai

Ispanijos rezoliucijų registras

Reklamos ir (arba) konkurencijos informacijos reguliavimas yra esminis skaidrumo ir teisinio tikrumo elementas, kuris Ispanijoje vykdomas per Viešų bankroto registrą, kuris reglamentuoja Nemokumo įstatymo 198 straipsnį. Ši nuostata įgyvendinta lapkričio 15 d. Karališkuoju dekretu Nr. 892/2013, kuriuo Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos tarnautojų kolegijai pavesta tvarkyti Valstybės bankroto registrą.

Viešojo bankroto registro tikslas trejopas:

  • Pagal Nemokumo įstatymą priimtų sprendimų ir aktų platinimas bei skelbimas ir bankroto bylos registracijos numeris.
  • Įvairių viešųjų registrų, kuriuose pateikiama konkurso deklaracija, ir institucijų veiklos koordinavimas.
  • Sudaryti bankroto administratorių, atitinkančių įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimus, sąrašą. Tačiau šis vaidmuo dar nėra praktiškai įgyvendintas.

Viešas bankroto registras sukurtas interneto portale: Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasHTTP:// www.publicidadconcursal.es/.

Viešojo bankroto registro funkcija – sutelkti šią svarbią informaciją, kuri bus sukurta konkurencijos, kuri yra grynai informatyvi, arba gerai žinomos reklamos metu, metu.

Ar nemokumo registru galima naudotis nemokamai?

Prieiga prie Viešojo bankroto registro yra nemokama.

Kaip atlikti paiešką Bulgarijos bankroto registre?

Įmonių bankroto registrą sudaro keturios dalys, kurių registraciją atlieka skolininkas arba skolininkas, remiantis chronologiniu kriterijumi:

  1. Pirmo skirsnio, Nemokumo: jame, viena vertus, yra sprendimų, kurie turi būti skelbiami pagal Nemokumo įstatymo 23 straipsnį, ir, kita vertus, sprendimuose įrašyti pranešimą apie derybas, kaip numatyta Nemokumo įstatymo 5a straipsnyje. Pirmoje dalyje taip pat informuojama apie kitoje valstybėje narėje pradėtų nemokumo bylų iškėlimą pagal Europos Sąjungos taisykles dėl nemokumo bylų.
  2. 2 skyrius. registracijos numeris: tai apima registruotus sprendimus, įvestus arba užregistruotus visuose Nemokumo įstatymo 24 straipsnyje nurodytų asmenų registruose.
  3. Trečias skirsnis – neteisminio ginčų sprendimo būdai: jame nustatyta tvarka, kaip susitarti dėl mokėjimų pagal nemokumą reglamentuojančių įstatymų X antraštinę dalį, ir pateikiama informacija apie tai, kad teisiškai patvirtinti 4 papildomi Nemokumo įstatymo nuostatos dėl refinansavimo susitarimų.
  4. 4 skirsnis, nuo nemokumo ir deleguotų padėjėjų (parengti ir sukurti).

Atliekant paiešką galima įvesti tiek nemokaus skolininko, tiek nemokumo specialisto pavadinimą ir kiekviename iš skyrių pateikti su juo susijusią informaciją.

Bulgarijos filialų registro istorija

2003 m. bankroto įstatyme nebuvo numatyta registracija dėl varžybų reklamos, o klausimas apie tai, kas tuometinėje bendrovių teisėje buvo reklamos sistema, remiantis reklamos publikavimu šios provincijos dienraščių dienraščiuose. Dėl to padidėjo procedūros paralyžiaus laipsnis, nes tokia reklama buvo vykdoma naudojant aktyviąją masę ir ne visada buvo galima manyti, kad ši veikla finansuojama.

2012 m. kovo 27 d. Karališkajame įstatymo galią turinčiame dekrete Nr. 3/2009 dėl skubių priemonių apmokestinimo, finansų ir bankroto srityje, atsižvelgiant į kintančią ekonominę padėtį, pirmiausia buvo siekiama sustiprinti viešąjį registrą, numatytą Nemokumo įstatymo 198 straipsnyje (kuris iš pradžių buvo susijęs tik su bankrutavusių bendrovių sąžiningumu ir nemokumo specialistų paskyrimu ar diskvalifikavimu), nes nuo to laiko buvo suteiktas Viešojo bankroto registro pavadinimas. Vėliau ši nuostata buvo iš dalies pakeista ir papildyta kitomis nuostatomis, susijusiomis su kitomis nuostatomis, kuriomis buvo numatyta paskelbti tam tikras priemones registre. Šiuo metu Bankroto įstatymo 198 straipsnis įgyvendinamas 2009 m. lapkričio 15 d. Karališkuoju dekretu Nr. 892/2013, kuriuo reglamentuojamas viešas bankroto registras.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.mjusticia.es/

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.publicidadconcursal.es/

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.registradores.org


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 20/11/2019