Sulge

PORTAALI BEETAVERSIOON ON NÜÜD KÄTTESAADAV!

Külastage Euroopa e-õiguskeskkonna portaali beetaversiooni ja andke meile selle kohta tagasisidet!

 
 

Navigatsioonitee

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rejestry upadłości - Chorwacja

See lehekülg on masintõlgitud ja selle kvaliteet ei ole tagatud.

Tõlke hinnanguline kvaliteet: ebausaldusväärne

Kas Teie arvates on see tõlge kasulik?


Rejestry upadłości

Krajowy rejestr upadłości jest publicznie dostępny elektroniczny rejestr zapewniającej lepsze informowanie odpowiednich wierzycieli i sądów, które wszczęto postępowanie upadłościowe oraz zapobiec wszczynaniu równoległych postępowań upadłościowych.

Dnia 26 czerwca 2018 r. Ministerstwo Sprawiedliwości zakończył w początkowej fazie projektu zatytułowanego „Rejestr Upadłości Interconnection (IRI) dla Europy” – częściowo, finansowany przez Komisję Europejską w ramach instrumentu „Łącząc Europę”, instrument „Łącząc Europę” w dziedzinie transeuropejskich sieci telekomunikacyjnych: CEF-TC-2016-2: Europejski portal „e-Sprawiedliwość” w Republice Chorwacji w konsorcjum z Niemiec, Francji, Włoch i Rumunii.

Priorytet dla finansowania z instrumentu „Łącząc Europę” i wdrożenia e-usług wymagane na komunikację w ramach systemu wzajemnego połączenia rejestrów postępowań upadłościowych.

Link otworzy się w nowym oknieRejestr upadłości

Rejestr upadłości został ustanowiony na mocy rozporządzenia (UE) 2015/848 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie postępowania upadłościowego.Link otworzy się w nowym okniehttps://eur-lex.europa.eu/legal-content/HR/TXT/PDF/?uri=CELEX:32015R0848&from=HR

Pozycje rejestru upadłości będą odświeżane co najmniej raz dziennie i obejmuje:

  • postępowanie przedupadłościowe i upadłościowe procedury otwarcia pochodzi z dnia 1 września 2015 r.
  • upadłości konsumenckiej, postępowań, w których decyzja administracyjna o wszczęciu tego postępowania, przyjęty najwcześniej od dnia 1 stycznia 2016 r.

Wszystkie dane należy do kompetencji sądów, które w sekretariacie sądu.

W drugiej fazie projektu Insolvency Register Interconnection (IRI) dla Europy będą wzajemne połączenie rejestrów postępowań upadłościowych w ramach europejskiego portalu „e-Sprawiedliwość”.


Ta wersja treści strony została przetłumaczona maszynowo. Autorzy tej strony nie ponoszą odpowiedzialności za jakość tłumaczenia maszynowego.

Ostatnia aktualizacja: 04/09/2018