Zatvori

BETA VERZIJA PORTALA SADA JE DOSTUPNA!

Posjetite BETA verziju europskog portala e-pravosuđe i pošaljite nam povratne informacije!

 
 

Navigacijski put

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Vengrija

Izvorna jezična inačica ove stranice mađarski nedavno je izmijenjena. Naši prevoditelji trenutačno pripremaju jezičnu inačicu koju vidite.

 

Službeni prijevod nije dostupan u jezičnoj verziji koju tražite.
Ovdje možete pristupiti strojnom prijevodu ovog sadržaja. Imajte na umu da je svrha tog prijevoda samo pružiti kontekst. Vlasnik ove stranice ne prihvaća nikakvu odgovornost ni obvezu u pogledu kvalitete strojno prevedenog teksta.

Šiame skyriuje glaustai apžvelgiamas Vengrijos bankroto registras.


Nemokumo registrai

Kokią informaciją galima rasti Vengrijos bankroto registruose?

Vengrijoje už bankroto duomenų tvarkymą atsakingi apygardos teismai (megyei bíróság) ir Teisingumo ir teisėtvarkos ministerija (Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium).

Įmonių registras (cégnyilvántartás)

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasĮmonių registre (Cégnyilvántartás) pateikiama informacija apie bankroto procedūros – būtent dėl likvidavimo arba bankroto, taip pat dėl likvidatoriaus, – pradžią ir pabaigą.

Šį elektroninį registrą tvarko Teisingumo ir teisėtvarkos ministerijos Įmonių reikalų tarnyba (az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium Céginformációs Szolgálata).

Įmonių oficialusis leidinys (Cégközlöny)   

Nuo 2008 m. sausio 1 d. likvidavimo pranešimai (felszámolási hirdetmény) taip pat nuolat skelbiami Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasĮmonių oficialiojo leidinio (Cégközlöny) interneto svetainėje (kuri kartais atnaujinama dažniau nei kartą per dieną).

Interneto svetainėje taip pat skelbiamos bankroto bylose priimtos nutartys (végzés).

Internete pateikta informacija neturi teisinės galios.

Ar Vengrijos bankroto registrais galima naudotis nemokamai?

Taip. Juose pateikiama ši informacija:

 • bankroto procedūros pradžia,
 • registracijos numeris (cégjegyzékszám),
 • įmonės pavadinimas,
 • registruota buveinė (székhely),
 • verslo vykdymo vieta (telephely),
 • filialai (fióktelep),
 • pagrindinė veikla,
 • akcinis kapitalas,
 • mokesčių mokėtojo kodas.

Kaip atlikti paiešką Vengrijos bankroto registruose?

Įmonių registre paiešką galima atlikti pagal:

 • registracijos numerį arba
 • įmonės pavadinimą, arba
 • mokesčių mokėtojo kodą.

Nuo 2008 m. pradžios taip pat galima atlikti paiešką Įmonių oficialiojo leidinio interneto svetainėje nurodant įmonės pavadinimą arba registracijos numerį. Tai suteikia visą prieinamą finansinio pobūdžio informaciją apie įmonę, įskaitant informaciją apie jos nemokumą.

Vengrijos bankroto registro istorija

Nuo 2008 m. sausio 1 d. likvidavimo pranešimai taip pat nuolat skelbiami Įmonių oficialiojo leidinio interneto svetainėje (kuri kartais atnaujinama dažniau nei kartą per dieną).

Nuo 1993 m. liepos mėn., kai galutinai pradėjo veikti Nacionalinė informacijos apie įmones ir įmonių registravimo sistema (Országos Céginformációs és Cégnyilvántartási Rendszer), informaciją į įmonių registrą elektroniniu būdu talpina teismai.

Informacijos apie bet kurią įmonę gali ieškoti visi teismai nepriklausomai nuo informacijos patalpinimo vietos.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 04/07/2016