Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Airija

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie Airijos bankroto registrą.


Nemokumo registrai

Kokią informaciją galima rasti Airijos bankroto registre?

Airijoje atskiro įmonių bankroto registro nėra. Informaciją apie įmonių nemokumą galima gauti Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasĮmonių registro tarnybos dokumentuose.

Asmenų bankroto registras yra Aukštojo teismo tikrintojo tarnybos (Examiner’s Office of the High Court) rankiniu būdu tvarkomas registras. Jame pateikiama informacija apie Airijos aukštojo teismo paskelbtus bankrotus.

Asmenų nemokumo registras – tai taip pat rankiniu būdu tvarkomas registras. Jam taikomas įstatymo lydimasis teisės aktas – 2002 m. S. I. Nr. 334 – 2002 m. Europos Bendrijų (asmenų nemokumo) nuostatai, registre pateikiama išsami informacija apie asmenų nemokumą, kurį pripažino kitų Europos Sąjungos valstybių narių teismai (pagal pranešimą oficialiai paskirtam bankroto administratoriui).

Ar Airijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Ne. Už paiešką reikia mokėti. Informacija apie mokestį pateikiama Teismų tarnybos interneto svetainės skyriuje Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasTaisyklės ir mokesčiai (Rules and Fees). Mokestis imamas net ir tuo atveju, jei paieška nesėkminga, t. y. jei pagal paieškos kriterijus registre nerandama duomenų.

Kaip atlikti paiešką Airijos bankroto registre?

Paiešką asmenų bankroto registre galima atlikti tik asmeniškai atvykus šiuo adresu: Examiners Office, 2nd Floor Phoenix House, Phoenix Street North, Smithfield, Dublin 7.

Airijos bankroto registro istorija

Asmenų bankroto registre pateikiama informacija nuo 1922 m.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 01/05/2010