Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Latvija

Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (latvių) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.

 

Oficialaus vertimo rodoma kalba nėra.
Čia galite susipažinti su šio teksto vertimu, atliktu mašininio vertimo priemone. Turėkite omenyje, kad jis skirtas tik padėti suprasti tekstą. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Šiame skyriuje pateikiama įvadinė informacija apie Latvijos bankroto registrą.


Nemokumo registrai

Kokios informacijos galima rasti Latvijos bankroto registre?

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasLatvijos bankroto registre pateikiama informacija apie:

 • bankroto administratorius;
 • fizinių ir juridinių asmenų bankroto procedūras;
 • teisinės apsaugos procedūras;
 • neteismines teisinės apsaugos procedūras;
 • statistinius duomenis.

Bankroto registras prieinamas visiems, o jo įrašai patikimi. Jį tvarko Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasLatvijos Respublikos įmonių registras.

Ar Latvijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Taip, Latvijos bankroto registru galima naudotis nemokamai, tačiau jei privatus asmuo nori gauti duomenis raštu, jis turi sumokėti mokestį.

Jei pageidaujate iš Įmonių registro gauti išrašą ar kitą dokumentą, kuriame būtų nurodytas skolininko (fizinio asmens) arba administratoriaus asmeninis identifikavimo numeris, siųskite informacijos prašymą Įmonių registrui arba pateikite prašymą elektroniniu būdu portale Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasLatvija.lv.

Kaip atlikti paiešką Latvijos bankroto registre?

Bankroto administratoriai

Skyriuje „Administratori“ pateikiama tokia informacija apie administratorius:

 • vardas;
 • pavardė;
 • biuro adresas ir duomenys ryšiams;
 • pažymėjimo numeris;
 • pažymėjimo galiojimo laikas.

Informaciją apie administratorius, kurių pažymėjimo galiojimo laikas baigėsi, galima rasti archyvo įrašuose skyriuje Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasVēsturiskie dati. Spustelėję nuorodą „Izziņa“ rasite visą Latvijos bankroto registre turimą informaciją apie kiekvieną administratorių.

Paieška

Bankroto registre informaciją apie tam tikrą (fizinį arba juridinį asmenį) galima rasti skyriuje Meklēt. Informacija gali būti atrenkama pagal tokius kriterijus:

 • registracijos numerį (juridiniai asmenys) arba asmens kodą (fiziniai asmenys);
 • pavadinimą arba vardą ir pavardę;
 • teismo teritorinę jurisdikciją;
 • procedūros inicijavimo datą;
 • procedūros tipą (bankroto procedūra, teisinės apsaugos procedūra, neteisminė teisinės apsaugos procedūra);
 • procedūros pobūdį (vietinė, tarptautinė pagrindinė, tarptautinė šalutinė).

Paieškos rezultatai pateikiami su nuoroda į „Uzņēmumu reģistra izziņa“, kur pateikiama visa bankroto registro informacija konkrečia tema, įskaitant skenuotus dokumentus, be kita ko, administratorių pranešimus apie kreditorių susirinkimus ir jų darbotvarkę.

Žurnalas

Norėdami pamatyti konkrečios datos bankroto registro įrašus, eikite į skyrių Žurnāls. Paprastai rodomi einamos dienos įrašai. Norėdami pamatyti kitomis dienomis padarytus įrašus, pasinaudokite kalendoriumi arba eikite į poskyrį Mēneša žurnāls, kuriame galite suskirstyt įrašus pagal mėnesius. Prie kiekvieno įrašo pateikiama nuoroda į įmonių registrą (Izziņa), kur pateikiama išsami informacija apie konkrečias bankroto bylas.

Statistiniai duomenys

Skyriuje „Statistika“ pateikiami įvairūs statistiniai duomenys apie bankrotą ir teisinės apsaugos procedūras. Spustelėję nuorodą į „Uzņēmumu reģistra izziņa“ rasite visą bankroto registre turimą informaciją apie konkretų subjektą.

Latvijos bankroto registro istorija

Registre pateikiama informacija apima laikotarpį nuo 2008 m. sausio 1 d.

Nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasDaugiau informacijos apie Latvijos bankroto registrą

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasValstybinė bankroto administravimo agentūra


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Paskutinis naujinimas: 07/01/2016