Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Lenkija

Šiame skyriuje trumpai apžvelgiamas Lenkijos bankroto registras.


Nemokumo registrai

Kokią informaciją galima rasti Lenkijos bankroto registre?

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasLenkijos bankroto registro [polski rejestr podmiotów w upadłości] interneto svetainė yra Nacionalinio teismų registro [Krajowy Rejestr Sądowy] dalis. Jame pateikiama tokia pati informacija apie bendroves, kuri paprastai įtraukiama į Nacionalinį teismų registrą, taip pat išsami informacija apie:

  • bendroves;
  • fondus;
  • asociacijas;
  • kitus subjektus, paskelbusius apie bankrotą.

Registre taip pat galima susipažinti su informacija apie datas ir konkrečių skelbimų apie bankrotą turiniu.

Bankroto registrą nuosavybės teise valdo ir tvarko Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasLenkijos teisingumo ministerija. Visa informacija pateikiama lenkų kalba, dalis – ir anglų kalba.

Ar Lenkijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Taip, naudotis registru galima nemokamai.

Kaip atlikti paiešką Lenkijos bankroto registre?

Nuo 2009 m. balandžio 1 d. Lenkijos bankroto registre įdiegta nauja paieškos priemonė, kuri leidžia ieškoti bankrutavusių subjektų ir atlikti paiešką naudojant kitus kriterijus.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 10/02/2017