Zavřít

BETA VERZE PORTÁLU JE JIŽ K DISPOZICI!

Vyzkoušejte si BETA verzi evropského portálu e-Justice a dejte nám vědět, jak se Vám s ní pracuje!

 
 

Cesta

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Insolvenční rejstříky - Skotsko

Tato země je v procesu vystoupení z EU.

Tato stránka obsahuje informace o skotském insolvenčním rejstříku.


Insolvenční rejstříky

Jaké informace nabízí skotský insolvenční rejstřík?

Internetové stránky Odkaz se otevře v novém okně.úpadkového účetního (Accountant in Bankruptcy) obsahují radymateriály týkající se úpadku ve Skotsku. Poskytují:

 • Přístup k legislativě
 • Odkaz na Odkaz se otevře v novém okně.insolvenční rejstřík, který obsahuje údaje o:
  • úpadcích
  • omezeních týkajících se úpadku
  • chráněných smlouvách o svěřenské správě
  • likvidacích a konkurzních správách skotských společností (včetně solventních likvidací)
  • moratoriích

Skotský insolvenční rejstřík neobsahuje údaje o nucených správách obchodních společností.

Internetové stránky Odkaz se otevře v novém okně.skotského rejstříku DAS Scotland obsahují rady ohledně peněz a dluhů, materiály pro schválené finanční poradce, informace o programu restrukturalizace dluhů (zákonný program pro splacení dluhů v přiměřené lhůtě při současné ochraně před věřiteli).

Skotský insolvenční rejstřík spravuje a vede úpadkový účetní.

Skotský rejstřík DAS (Debt Arrangement Scheme Register)

Odkaz se otevře v novém okně.Skotský rejstřík DAS obsahuje informace o schválenýchdosud projednávaných programech restrukturalizace dluhů. Rejstřík DAS poskytuje rovněž informace o živých moratoriích. Rejstřík DAS spravuje a vede úpadkový účetní jakožto správce tohoto rejstříku.

Je přístup do skotského insolvenčního rejstříku zdarma?

Přístup do skotského insolvenčního rejstříku je zdarma. Je také možné stahovat denní přehled obchodních dat. Pro více informací se obraťte na: Odkaz se otevře v novém okně.roienquiries@aib.gsi.gov.uk

Je přístup do skotského rejstříku DAS zdarma?

Přístup do skotského rejstříku DAS je zdarma.

Jak vyhledávat ve skotském insolvenčním rejstříku

Skotský insolvenční rejstřík je k dispozici on-line.

Jak vyhledávat v rejstříku DAS

Rejstřík DAS je k dispozici on-line.

Historie skotského insolvenčního rejstříku

Vyhledáváním v insolvenčním rejstříku lze získat informace o všech probíhajících konkurzních řízeních i o řízeních, která byla ukončena v uplynulých dvou letech. V případě chráněných smluv o svěřenské správě zobrazí rejstřík informace o probíhajících řízeních a o řízeních, která byla ukončena v minulém roce. Stejně tak lze v případě vyhledávání konkurzních správ a likvidací nalézt informace o probíhajících řízeních a o řízeních, která byla ukončena v minulém roce.

Vyhledávání moratorií bude zobrazovat všechna živá moratoria. Moratorium se ruší po šesti týdnech nebo po vyhlášení úpadku, přiznání ochrany smlouvě o svěřenské správě nebo schválení DPP v rámci DAS.

Historie rejstříku DAS

Internetové stránky rejstříku DAS obsahují informace o schválených a dosud projednávaných programech restrukturalizace dluhů. Rejstřík DAS poskytuje rovněž informace o živých moratoriích.

Související odkazy

Odkaz se otevře v novém okně.Úpadkový účetní

Odkaz se otevře v novém okně.Insolvenční rejstřík

Odkaz se otevře v novém okně.Rejstřík DAS


Originální verzi stránky (v jazyce příslušného členského státu) provozuje daný členský stát. Překlad pořídily útvary Evropské komise. Je možné, že změny, které v originální verzi případně provedly orgány daného členského státu, nebyly ještě do překladů zapracovány. Evropská komise vylučuje jakoukoli odpovědnost za jakékoli informace nebo údaje obsažené nebo uvedené v tomto dokumentu. Předpisy v oblasti autorských práv členských států odpovědných za tuto stránku naleznete v právním oznámení.
V souvislosti s vystoupením Spojeného království z Evropské unie provádějí v současné době členské státy odpovědné za správu stránek obsahujících informace o vnitrostátních záležitostech aktualizaci obsahu. S ohledem na vystoupení Spojeného království z Evropské unie probíhá aktualizace těchto internetových stránek. Pokud zde najdete obsah, který zatím neodráží vystoupení Spojeného království z EU, není to záměr. Tato situace bude v dohledné době napravena.

Poslední aktualizace: 15/07/2020