Schließen

DIE BETAVERSION DES PORTALS IST JETZT ONLINE!

Besuchen Sie die Betaversion des Europäischen Justizportals und lassen Sie uns wissen, was Sie darüber denken!

 
 

Navigationsleiste

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rejestry upadłości - Szkocja

Diese Seite wurde maschinell übersetzt. Für die Qualität kann keine Gewähr gegeben werden.

Die Qualität dieser Übersetzung wurde wie folgt bewertet: nicht zuverlässig

Finden Sie die Übersetzung nützlich?

W niniejszej części przedstawiono informacje na temat rejestru upadłości w Szkocji.


Rejestry upadłości

Co w szkockim rejestrze upadłości?

Strona ds. upadłości (Accountant in Bankruptcy) zawiera wytyczne oraz materiały dotyczące upadłości w Szkocji.Link otworzy się w nowym okniehttp://www.aib.gov.uk/ Stanowi on:

 • Dostęp do prawodawstwa
 • Łącze do rejestru upadłości, który zawiera szczegółowe dane na temat:Link otworzy się w nowym okniehttp://roi.aib.gov.uk/ROI/
  • Upadłość
  • Ograniczeń związanych z upadłością;
  • (protected trust deeds);
  • Likwidacji i zarządów komisarycznych podmiotów w Szkocji (w tym likwidacji podmiotów wypłacalnych).
  • Moratorium

Rejestr upadłości w Szkocji nie zawiera szczegółowych informacji na temat zarządzania majątkiem podmiotów gospodarczych.

DAS internetowej Scotland można znaleźć porady na temat środków finansowych i zadłużenia, informacje dla zatwierdzonych doradców finansowych, informacje o planach spłaty zadłużenia (przewidzianego prawem planu służącego zarządzaniu spłatą zadłużenia w racjonalnym okresie, uwzględniającego ochronę wierzyciela).Link otworzy się w nowym okniehttp://www.dasscotland.gov.uk/

Rejestr upadłości w Szkocji utrzymuje i prowadzi rządowa agencja ds. upadłości (Accountant in Bankruptcy).

Rejestr DAS (system programów spłaty zadłużenia), Rejestr w Szkocji

Szkocki rejestr DAS (DAS Register of Scotland) zawiera informacje na temat zatwierdzonych oraz realizowanych programów spłaty zadłużenia.Link otworzy się w nowym okniehttp://www.dasscotland.gov.uk/ Zawiera on także informacje na temat żywych moratoria. Rejestr DAS jest utrzymywany i prowadzony przez księgowego Bankrupcty w ramach wypełniania obowiązków administratora DAS.

Czy dostęp do szkockiego rejestru upadłości jest bezpłatny?

Dostęp do szkockiego rejestru upadłości jest bezpłatny. Na zasadach komercyjnych (w rozliczeniu dziennym wczytywania danych dostępna jest również. Szczegółowych informacji udziela: Link otworzy się w nowym oknieroienquiries@aib.gsi.gov.uk

Czy dostęp do szkockiego rejestru DAS jest bezpłatny?

Dostęp do rejestru DAS jest bezpłatny.

W jaki sposób przeszukiwać szkocki rejestr upadłości

Szkocki rejestr upadłości jest dostępny w trybie on-line.

W jaki sposób przeszukiwać rejestr DAS?

Rejestr DAS jest dostępny w trybie on-line.

Historia szkockiego rejestru upadłości

Przeszukiwanie rejestru upadłości uzyskać szczegółowe informacje na temat wszystkich toczących się spraw upadłościowych oraz spraw zakończonych w ciągu minionych dwóch lat. W przypadku dobrowolnych umów powierniczych z wierzycielami, przeszukując rejestr można uzyskać szczegółowe informacje o toczących się sprawach oraz o sprawach zakończonych w ciągu minionego roku. Podobnie, przeszukując rejestr w poszukiwaniu komisarycznego lub likwidacji, można uzyskać szczegółowe informacje o toczących się sprawach oraz o sprawach zakończonych w ciągu minionego roku.

Wyszukiwanie moratoria pokaże wszystkie żywe moratoria.Moratorium usuwa się po 6 tygodniach lub po przyznaniu ochrony masy upadłości powierniczą, lub zatwierdzenia DPP zgodnie z DAS.

Historia rejestru DAS

Strona internetowa rejestru DAS zawiera informacje na temat zatwierdzonych i rozpatrywanych programów spłaty zadłużenia. Zawiera on także informacje na temat żywych moratoria.

Powiązane strony

Link otworzy się w nowym oknieAccountant in Bankruptcy, Rejestr upadłości, rejestru DASLink otworzy się w nowym okniehttp://roi.aib.gov.uk/ROI/Link otworzy się w nowym okniehttps://services.aib.gov.uk/dasregister/


Ta wersja treści strony została przetłumaczona maszynowo. Autorzy tej strony nie ponoszą odpowiedzialności za jakość tłumaczenia maszynowego.

Ostatnia aktualizacja: 05/09/2018