Konkurzné registre - Škótsko

Η σελίδα αυτή μεταφράστηκε από μηχανή και δεν μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητά της.

Η ποιότητα αυτής της μετάφρασης αξιολογείται ως: μη αξιόπιστη

Θωρείτε αυτή τη μετάφραση χρήσιμη;

Na tejto stránke nájdete informácie o konkurznom registri v Škótsku.


Konkurzné registre

Čo robí konkurzný register v Škótsku?

Účtovník stránke správcu konkurznej podstaty v konkurznom konaní sú uvedené rady a materiál pre konkurzy v Škótsku.Odkaz sa zobrazí v novom oknehttp://www.aib.gov.uk/ Tento článok stanovuje:

 • Prístup k právnym predpisom
 • Odkaz na konkurzný register, v ktorom sú uvedené podrobné údaje o:Odkaz sa zobrazí v novom oknehttp://roi.aib.gov.uk/ROI/
  • Konkurzné konania
  • Obmedzeniach v prípade konkurzného konania,
  • Chránených správcovských zmluvách,
  • Likvidáciách a nútených správach podnikov v Škótsku (vrátane likvidácií solventných podnikov).
  • Moratórium

Na konkurzný register Škótska neobsahuje podrobné informácie o správe spoločností.

Webová stránka vám ponúka DAS v Škótsku sú uvedené rady týkajúce sa peňazí a dlhu, materiály pre schválených peňažných poradcov, informácie o pláne vyrovnania dlhu (zákonný plán riadenia vyrovnania dlhu v priebehu primeraného obdobia s ochranou pred úkonom veriteľov).Odkaz sa zobrazí v novom oknehttp://www.dasscotland.gov.uk/

Konkurzný register v Škótsku vlastní a vedie správca konkurznej podstaty v konkurznom konaní.

Register DAS (Plán vyrovnania dlhu), Register v Škótsku

V registri DAS v Škótsku sú uvedené informácie o schválených a doposiaľ neschválených plánoch vyrovnania dlhu.Odkaz sa zobrazí v novom oknehttp://www.dasscotland.gov.uk/ Takisto poskytuje informácie o živé moratórium. Register DAS vlastní a spravuje účtovník v Bankrupcty ako jednej z ich úloh ako DAS správcu.

Je prístup do škótsky konkurzný register bezplatný?

Prístup do konkurzného registra v Škótsku je bezplatný. Denný prehľad obchodných údajov na stiahnutie je tiež k dispozícii. Ďalšie informácie získate na adrese: Odkaz sa zobrazí v novom okneroienquiries@aib.gsi.gov.uk

Je prístup do registra DAS bezplatný?

Prístup do registra DAS v Škótsku je bezplatný.

Ako vyhľadávať v škótskom konkurzný register

Škótsky konkurzný register je dostupný online.

Ako vyhľadávať v registri DAS

Register DAS je dostupný online.

História konkurzného registra v Škótsku

Počet vyhľadávaní v registri platobnej neschopnosti, získate podrobné údaje o všetkých „prebiehajúcich“ prípadoch konkurzného konania ako aj o prípadoch, ktoré boli v priebehu ostatných dvoch rokov skončené. V prípade chránených správcovských zmlúv nájdete v registri podrobné údaje o „prebiehajúcich“ prípadoch i o prípadoch ukončených v predchádzajúcom roku. Podobne i pri vyhľadávaní týkajúcom sa nútenej správy alebo likvidácií nájdete údaje o „prebiehajúcich“ prípadoch i o prípadoch, ktoré skončili v predchádzajúcom roku.

Vyhľadávanie moratórium sa zobrazia všetky živé moratórium.Moratórium sa odstránia po 6 týždňoch alebo po udelení ochrany, správcovská listina alebo schválenie DPP v rámci DAS.

História registra DAS

Na stránke registra DAS sú uvedené informácie o schválených a doposiaľ neschválených plánoch vyrovnania dlhu. Takisto poskytuje informácie o živé moratórium.

Súvisiace odkazy

Odkaz sa zobrazí v novom okneSprávca konkurznej podstaty v konkurznom konaní, Konkurzný register, register DASOdkaz sa zobrazí v novom oknehttp://roi.aib.gov.uk/ROI/Odkaz sa zobrazí v novom oknehttps://services.aib.gov.uk/dasregister/


Toto je strojový preklad obsahu. Vlastník tejto webovej lokality nenesie žiadnu zodpovednosť ani inak neručí za kvalitu strojového prekladu.

Posledná aktualizácia: 05/09/2018