Închide

VERSIUNEA BETA A PORTALULUI ESTE ACUM DISPONIBILĂ!

Accesați versiunea BETA a portalului european e-justiție și spuneți-ne cum vi se pare!

 
 

Cale de navigare

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Škotija

Această pagină este o versiune realizată cu ajutorul instrumentului de traducere automată. Nu putem oferi nicio garanție în ceea ce privește calitatea traducerii.

Traducerea a fost evaluată ca fiind inacceptabilă

V-a fost utilă traducerea?

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie Škotijos bankroto registrą.


Nemokumo registrai

Ką siūlo Škotijos bankroto registre?

Interneto svetainėje Accountant in Bankruptcy pateikiama rekomendacijų ir medžiagos apie bankroto procedūras Škotijoje.Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.aib.gov.uk/ Jame numatyta:

 • Prieiga prie teisės aktų
 • Nuoroda į bankroto registrą, kuriame pateikiama išsami informacija apie:Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://roi.aib.gov.uk/ROI/
  • Bankrotus,
  • Bankroto apribojimus,
  • (angl. protected trust deeds),
  • Įmonių likvidavimo ir bankroto administravimo atvejus Škotijoje (įskaitant mokių įmonių likvidavimą).
  • Moratoriumų

Škotijos bankroto registre informacijos apie įmonių administravimą nėra.

Škotijos DAS interneto svetainėje ir teikiamos konsultacijos apie pinigus, skolas, medžiaga sertifikuotiems finansų konsultantams, informacija apie skolų tvarkymo sistemą (įstatymu nustatytą sistemą, pagal kurią organizuojamas skolos grąžinimas per pagrįstą laikotarpį su suteikiama apsauga nuo kreditorių ieškinio).Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.dasscotland.gov.uk/

Škotijos bankroto registrą nuosavybės teise valdo ir tvarko Accountant in Bankruptcy.

DAS registras (skolų tvarkymo sistema), Škotijos registras

Škotijos DAS registre pateikiama informacija apie patvirtintas ir dar neįgyvendintas skolų mokėjimo programas.Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.dasscotland.gov.uk/ Jame taip pat pateikiama informacija apie gyvų užšaldytas. DAS registras priklauso agentūrai (angl. Accountant in Bankrupcty savo vaidmenį kaip DAS administratorius.

Ar Škotijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Prieiga prie Škotijos bankroto registro nemokama. Taip pat galima atsisiųsti kasdienius prekybos duomenis gauti. Išsamesnės informacijos teiraukitės: Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasroienquiries@aib.gsi.gov.uk

Ar Škotijos DAS registru galima naudotis nemokamai?

Prieiga prie DAS registro nemokama.

Kaip atlikti paiešką Škotijos bankroto registre

Škotijos bankroto registras prieinamas internetu.

Kaip atlikti paiešką DAS registre?

DAS registras prieinamas internetu.

Škotijos bankroto registre pateikiamos informacijos aktualumas

Ieškoti bankroto registre bus pateikiami duomenys apie visas „bankroto bylas, taip pat tas, kurios per praėjusius dvejus metus baigtas. Į saugomų patikos aktų atveju registro sistemoje bus pateikiami duomenys apie bylas ir praėjusiais metais baigtas. Atliekant panašias paieškas apie bankroto ar įmonių likvidavimą bus pateikiami duomenys apie „bylas ir praėjusiais metais baigtas.

Paieškos moratoriumų bus parodyti visi gyvi užšaldytas.Moratoriumas yra pašalinami po 6 savaičių po sutarties sudarymo arba bankroto, patikos dokumentas arba patvirtinimo pagal DPP DAS.

DAS registre pateikiamos informacijos aktualumas

DAS registro interneto svetainėje pateikiama informacija apie patvirtintas ir dar neįgyvendintas skolų mokėjimo programas. Jame taip pat pateikiama informacija apie gyvų užšaldytas.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasAccountant in Bankruptcy, Bankroto registras, DAS bankroto registrasNuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://roi.aib.gov.uk/ROI/Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttps://services.aib.gov.uk/dasregister/


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 05/09/2018