Cale de navigare

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Maksejõuetuse registrid - Šotimaa

Această pagină este o versiune realizată cu ajutorul instrumentului de traducere automată. Nu putem oferi nicio garanție în ceea ce privește calitatea traducerii.

Traducerea a fost evaluată ca fiind inacceptabilă

V-a fost utilă traducerea?

Sellelt lehelt leiate teavet Šotimaa maksejõuetuse registri kohta.


Maksejõuetuse registrid

Millist teavet maksejõuetuse register Šotimaal pakub?

Pankrotiameti (Accountant in Bankruptcy) veebisaidil on juhised ja materjalid maksejõuetuse kohta Šotimaal.Lingil klikates avaneb uus akenhttp://www.aib.gov.uk/ See sätestab:

 • Juurdepääs õigusaktidele
 • Link maksuvõlglaste registri väljavõtet, mis sisaldab järgmisi andmeid:Lingil klikates avaneb uus akenhttp://roi.aib.gov.uk/ROI/
  • Pankrotid
  • Pankrotipiirangute;
  • (protected trust deeds);
  • Ettevõtete likvideerimise ja pankrotivara haldamise kohta Šotimaal (sh maksejõuliste äriühingute likvideerimised).
  • Moratooriumitele

Šotimaa maksejõuetuse register, ei ole andmeid äriühingute juhtkonna kohta.

Kinnitava avalduse Šotimaa veebisait pakub nõuandeid raha- ja võlaküsimustes, materjale kinnitatud rahandusnõustajatele ning teavet võlatagastusskeemide kohta (tehtavate tagasimaksete kohustuslik skeem mõistliku ajavahemiku, mille jooksul on tagatud kaitse võlausaldajate võimaliku hagi eest).Lingil klikates avaneb uus akenhttp://www.dasscotland.gov.uk/

Šotimaa maksejõuetuse register on omanik ja haldaja on pankrotiamet (Accountant in Bankruptcy).

Võlatagastusskeemide register (DAS-register, Debt Arrangement Scheme Register), Šotimaa

Šotimaa DAS-register pakub teavet heaks kiidetud ja heakskiitu ootavate võlatagastusprogrammide kohta.Lingil klikates avaneb uus akenhttp://www.dasscotland.gov.uk/ Samuti antakse teavet surmanuhtluse kohaldamisele kehtestatud moratooriumite kohta elada. DAS-registri omanik ja haldaja on pankrotiamet (Accountant in Bankrupcty osana kinnitava avalduse haldaja rollis.

Kas juurdepääs Šotimaa maksejõuetuse register on tasuta?

Juurdepääs maksejõuetuse registrile on Šotimaal tasuta. Alla saab laadida ka igapäevast äriliste andmete kättesaadavaks. Täiendava teabe saamiseks võtke ühendust järgmisel aadressil: Lingil klikates avaneb uus akenroienquiries@aib.gsi.gov.uk

Kas DAS-registrile juurdepääs on Šotimaal tasuta?

Juurdepääs DAS-registrile on tasuta.

Kuidas teha päringuid Šotimaa maksejõuetuse register

Šotimaa maksejõuetuse register on Internetis kättesaadav.

Kuidas teha päringuid DAS-registris?

DAS-register on Internetis kättesaadav.

Šotimaa maksejõuetuse registri ajalugu

Otsingute kohta maksuvõlglaste registri väljavõtet pöördub teavet kõikide käimasolevate pankrotimenetluste ning on lõpetatud viimasel kahel aastal. Kaitstud usaldustehingute puhul annab register teavet käimasolevate menetluste ning viimase aasta jooksul lõpetatud menetluste kohta. Samuti otsida pankrotivara haldamiste või likvideerimiste pöördub üksikasjalikku teavet nii käimasolevate kui ka viimase aasta jooksul lõpetatud menetluste kohta.

Otsida moratooriumi surmanuhtluse kohaldamisele kehtestatud moratooriumite kuvab kõik elada.Moratoorium on eemaldada pärast 6 nädalat või pärast pankrotti, usalduslepe või DPP tüübikinnituse kinnitava avalduse alusel.

DAS-registri ajalugu

Euroopa DAS-registri veebisaidil on kättesaadav teave heaks kiidetud ja heakskiitu ootavate võlatagastusprogrammide kohta. Samuti antakse teavet surmanuhtluse kohaldamisele kehtestatud moratooriumite kohta elada.

Seonduvad lingid

Lingil klikates avaneb uus akenPankrotiamet, Maksejõuetuse register, DAS-registerLingil klikates avaneb uus akenhttp://roi.aib.gov.uk/ROI/Lingil klikates avaneb uus akenhttps://services.aib.gov.uk/dasregister/


See on sisu masintõlge. Lehekülje omanik ei vastuta masintõlgitud teksti kvaliteedi eest.

Viimati uuendatud: 05/09/2018