Stäng

NU FINNS EN NY BETAVERSION AV PORTALEN!

Testa betaversionen av den europeiska e-juridikportalen och berätta vad du tycker!

 
 

Sökväg

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nemokumo registrai - Škotija

Våra översättare håller på att översätta den nya sidan till svenska.
Översättningen till engelska är dock redan färdig.

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie Škotijos bankroto registrą.


Nemokumo registrai

Kokią informaciją galima rasti Škotijos bankroto registre?

Interneto svetainėje Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasAccountant in Bankruptcy pateikiama rekomendacijų ir medžiagos apie bankroto procedūras Škotijoje. Joje pateikiama:

  • prieiga prie teisės aktų;
  • nuoroda į Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasbankroto registrą, kuriame pateikiama išsami informacija apie:
    • bankroto atvejus,
    • bankroto apribojimus,
    • saugomus patikos aktus (angl. protected trust deeds),
    • įmonių likvidavimo ir bankroto administravimo atvejus Škotijoje (įskaitant mokių įmonių likvidavimą).

Škotijos bankroto registre informacijos apie įmonių administravimą nėra.

Interneto svetainėje Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasMoney Scotland teikiamos konsultacijos apie pinigus, skolas, medžiaga sertifikuotiems finansų konsultantams, informacija apie skolų tvarkymo sistemą (įstatymu nustatytą sistemą, pagal kurią organizuojamas skolos grąžinimas per pagrįstą laikotarpį ir suteikiama apsauga nuo kreditorių ieškinio).

Škotijos bankroto registras priklauso Škotijos bankroto tarnybai (angl. Accountant in Bankruptcy) ir yra jos administruojamas.

Škotijos DAS registras (skolų tvarkymo sistemos registras)

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasŠkotijos DAS registre pateikiama informacija apie patvirtintas ir dar neįgyvendintas skolų mokėjimo programas. DAS registras priklauso agentūrai Civic, kuri jį administruoja svetainėje Money Scotland.

Ar Škotijos bankroto registru galima naudotis nemokamai?

Prieiga prie Škotijos bankroto registro nemokama. Taip pat galima atsisiųsti kasdienius prekybos duomenis. Daugiau informacijos galima gauti adresu Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasroienquiries@aib.gsi.gov.uk.

Ar Škotijos DAS registru galima naudotis nemokamai?

Prieiga prie DAS registro nemokama.

Kaip atlikti paiešką Škotijos bankroto registre?

Škotijos bankroto registras prieinamas internetu. Reikia Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasužsiregistruoti vartotoju.

Kaip atlikti paiešką DAS registre?

DAS registras prieinamas internetu. Reikia Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasužsiregistruoti vartotoju.

Škotijos bankroto registre pateikiamos informacijos aktualumas

Atliekant paiešką nemokumo registre bus pateikiami duomenys apie visas vykdomas ir per praėjusius dvejus metus baigtas bankroto bylas. Saugomų patikos aktų atveju registro sistemoje bus pateikiami duomenys apie vykdomas ir praėjusiais metais baigtas bylas. Atliekant panašias paieškas apie bankroto administravimą ar įmonių likvidavimą bus pateikiami duomenys apie vykdomas ir praėjusiais metais baigtas bylas.

DAS registre pateikiamos informacijos aktualumas

DAS registro interneto svetainėje pateikiama informacija apie patvirtintas ir dar neįgyvendintas skolų mokėjimo programas.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasAccountant in Bankruptcy, Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasBankroto registras, Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasMoney Scotland DAS (skolų tvarkymo sistema), Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasŠkotijos registras, Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasDAS registras (užsiregistruoti vartotoju)


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Paskutinis naujinimas: 15/08/2019