Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Žemės kadastrai valstybėse narėse - Austrija

Šīs lapas saturs ir mašīntulkojums, kura kvalitāti nevar garantēt.

Šī tulkojuma kvalitāte ir novērtēta kā: apšaubāma

Vai šis tulkojums palīdz?

Šiame portalo puslapyje pateikiama žemės registro Austrijoje apžvalga.


Kokią informaciją galima rasti Vokietijos žemės kadastre?

Atsakymus į teisinius ir faktinius klausimus galima rasti žemės kadastre. Žemės kadastre pateikiama dokumentais pagrįsta informacija apie visus teisiškai privalomus žemės sandorius Austrijoje.

Su Austrijos žemės kadastru ir elektroniniais archyvais galima susipažinti per teismus, notarus, teisininkus ir apskaitos įstaigas.

Ar Vokietijos žemės kadastru galima naudotis nemokamai?

Reikia mokėti nedidelį mokestį. Tai turi būti sumokėta teismui, notarui, advokatui arba vienai iš sąskaitų išrašymo įstaigų. Sąskaitas išrašančios agentūros nurodytos Austrijos teismų sistemos pradžios tinklalapio dalyje „Žemės registras“. Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.justiz.gv.at/

Kaip atlikti paiešką Vokietijos žemės kadastre?

Įvedus kadastro savivaldybės numerį ir indėlių skaičių (EZ) arba žemės sklypo numerį, iš duomenų bazės galima gauti šią informaciją:

  • Dabartinės ir istorinės žemės registro ištraukos
  • Pagalbinės įrangos ištraukos

Ši informacija apima visus vertikalius duomenis. Prieiga prie ištrintų duomenų taip pat gali būti suteikiama pateikus prašymą (kai duomenys įvedami po pakeitimo elektroniniame registre). Senesni duomenys pateikiami tik popieriuje.

Bendrasis registras, dokumentų rinkinys ir pagalbiniai žinynai yra vieši. Galimybė susipažinti su informacija atliekant tik asmenų (savininkų) paiešką yra griežtai ribojama. Kaip teisinio intereso įrodymą tokią paiešką gali atlikti apylinkės teismai (žemės kadastras).

Istorija

Maždaug 1870–1992 m. žemės kadastrai buvo tvarkomi popierine forma. 1980–1992 m. duomenys buvo perkelti į žemės duomenų bazę. 7.5,2012 m. žemės registras buvo perkeltas į naują programavimo procesą ir nuo to laiko buvo toliau plėtojamas (automatizuotas).


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 13/08/2020