Fechar

A VERSÃO BETA DO PORTAL JÁ ESTÁ DISPONÍVEL

Visite a versão BETA do Portal Europeu de Justiça e conte-nos a sua experiência!

 
 

Percurso de navegação

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Zemes reģistri dalībvalstīs - Austrija

Esta página foi traduzida automaticamente. A qualidade da tradução não pode ser garantida.

Qualidade da tradução: inaceitável

Considera que esta tradução foi útil?

Šajā portāla lapā sniegts pārskats par Austrijas zemesgrāmatu.


Kāda informācija atrodama zemesgrāmatā?

Atbildes uz juridiskiem un faktiskiem jautājumiem var saņemt no zemesgrāmatas. Zemesgrāmatā ir dokumentēta informācija par visiem juridiski saistošiem darījumiem ar zemi Austrijā.

Ar Austrijas zemesgrāmatu un elektroniskajiem arhīviem var iepazīties ar tiesu, notāru, juristu un norēķinu aģentūru starpniecību.

Vai zemesgrāmatas aplūkošana ir bez maksas?

Jāmaksā neliela nodeva. Tas ir jāmaksā tiesai, notāram, advokātam vai kādai no norēķinu aģentūrām. Norēķinu aģentūras ir norādītas zem virsraksta “Zemes reģistrs” Austrijas tiesu iestāžu mājaslapā. Saite atveras jaunā logāhttp://www.justiz.gv.at/

Meklēšana zemesgrāmatā

Ievadot kadastrālās pašvaldības numuru un atradņu skaitu (EZ) vai zemes numuru, no datubāzes var iegūt šādu informāciju:

  • Pašreizējie un vēsturiskie izvilkumi no zemesgrāmatas
  • Izvilkumi no palīgierīcēm

Šī informācija ietver visus vertikālos datus. Piekļuvi dzēstajiem datiem var iegūt arī pēc pieprasījuma (datiem, kas ievadīti pēc pārejas uz elektronisko reģistru). Vecāki dati ir pieejami tikai papīra formātā.

Vispārējais reģistrs, dokumentu vākšana un palīgdirektorāti ir publiski pieejami. Piekļuve informācijai, tikai meklējot personas (īpašniekus), ir stingri ierobežota. Ar tiesiskās intereses pierādījumu šādu meklēšanu var veikt rajona tiesas (zemes reģistrs).

Vēsture

Aptuveni no 1870. līdz 1992. gadam zemesgrāmatas kārtoja papīra formātā. Laikā no 1980. līdz 1992. gadam dati tika pārnesti uz zemes datu bāzi. Zemesgrāmata tika pārcelta uz jaunu plānošanas procesu, un kopš tā laika tā ir pilnveidota (automatizēta).


Šis ir satura mašīntulkojums. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Lapa atjaunināta: 13/08/2020