Zavřít

BETA VERZE PORTÁLU JE JIŽ K DISPOZICI!

Vyzkoušejte si BETA verzi evropského portálu e-Justice a dejte nám vědět, jak se Vám s ní pracuje!

 
 

Cesta

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Katastry nemovitostí v členských státech - Dánsko

Tato část poskytuje přehled informací o katastru nemovitostí Dánska.


Jaké informace nabízí dánský katastr nemovitostí?

Odkaz se otevře v novém okně.Dánský katastr nemovitostí je přístupný on-line (k dispozici pouze v dánštině). Pro další podrobnosti o přístupu, platbě a vyhledávání prosím navštivte internetovou stránku katastru. 

Dánský katastr nemovitostí lze kontaktovat prostřednictvím elektronické pošty na adrese: Odkaz se otevře v novém okně.tinglysning@domstol.dk

Je přístup do dánského katastru nemovitostí zdarma?

Viz internetová stránka katastru.

Jak vyhledávat v dánském katastru nemovitostí

Viz internetová stránka katastru.

Historie dánského katastru nemovitostí

Viz internetová stránka katastru.


Originální verzi stránky (v jazyce příslušného členského státu) provozuje daný členský stát. Překlad pořídily útvary Evropské komise. Je možné, že změny, které v originální verzi případně provedly orgány daného členského státu, nebyly ještě do překladů zapracovány. Evropská komise vylučuje jakoukoli odpovědnost za jakékoli informace nebo údaje obsažené nebo uvedené v tomto dokumentu. Předpisy v oblasti autorských práv členských států odpovědných za tuto stránku naleznete v právním oznámení.
V souvislosti s vystoupením Spojeného království z Evropské unie provádějí v současné době členské státy odpovědné za správu stránek obsahujících informace o vnitrostátních záležitostech aktualizaci obsahu. S ohledem na vystoupení Spojeného království z Evropské unie probíhá aktualizace těchto internetových stránek. Pokud zde najdete obsah, který zatím neodráží vystoupení Spojeného království z EU, není to záměr. Tato situace bude v dohledné době napravena.

Poslední aktualizace: 19/08/2019