Cerrar

YA ESTÁ DISPONIBLE LA VERSIÓN BETA DEL PORTAL

Visite la versión BETA del Portal Europeo de e-Justicia y díganos qué le parece.

 
 

Recorrido de navegación

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Liikmesriikide kinnistusraamatud - Ungari

Esta página es una versión realizada por traducción automática. No hay garantía de que sea de calidad.

Esta traducción ha recibido la siguiente evaluación: inaceptable

¿Le ha resultado útil?

Sellel lehel antakse ülevaade Ungari kinnistusregistrist.


Milliseid teenuseid kas Ungari kinnistusregister pakub?

Ungari kinnistusregistri põllumajandus- ja Ungari;

Liidumaa ametlik veebisait pakub teavet Ungari asutuste võrku Ungari maa-ametid, juurdepääsu ning täieliku institutsionaalse võrgustiku maakorralduse, sh teave:Lingil klikates avaneb uus akenhttp://www.foldhivatal.hu/

  • nende ülesanded
  • nad pakuvad oma teenuseid,
  • uued ja olulised projektid

Saate alla laadida haldusdokumente ning lugege meie elektroonilistele teenustele ja teabele juurdepääsu tingimused süsteemi Internetis. Asjaomaste õigusaktidega võib leida ka siin.

Kas juurdepääs Ungari maa registrile on tasuta?

Registreeritud kasutajad (avaliku halduse asutused, pangad, advokaadid, notarid, kinnisvaramaaklerid, jne) földhivatalok magyarországi (alates 2003. aastast) pakub veebiteenuseid (TAKARNET), kooskõlas asjakohaste õigusaktide sätteid tuleb tasuda lõive.Lingil klikates avaneb uus akenhttp://www.foldhivatal.hu/

2011. aasta juunis käivitati valitsuse portaal kodanikke vahetult internetis keskse portaali (liidumaa Földhivatal Online), mille kodanikke samamoodi kui registreeritud kasutajad saavad kasutada internetipõhiseid teenuseid tasu eest.

Peale selle liidumaa Online, piiratud arvul andmeid tasuta.Tasuta kättesaadavaks hõlmab üksnes kirjeldavat omadustega (esimene osa) omandisse. Andmebaasis saab teha päringuid maatüki number (helyrajzi szám) või kinnisvara aadressi alusel. Internetis on kättesaadav ajavahemikul 24-0 registreeritud kasutajat ning kodanikele interneti kaudu.

Kuidas teha päringuid Ungari kinnistusregister

Üldiselt, võite teostada otsingu, mis põhineb:

  • katastritunnus;
  • maatüki number; või
  • kinnisvara aadressi alusel.

Erivajadustega kasutajate õigused (politsei, kohus, notar pärandi hooldajate,) võib otsingu nimi ja andmete omaniku ja/või volitatud isik.

Ungari kinnistusregistri ajalugu

Ungaris õigus- ja haldussüsteem registri ametlik nimi:„ühtne katastrisüsteemi.Alates 1971. aastast peetakse „ühtne”, kuna katastri kaardistamise andmete telekkönyv ja juriidilised andmed („Grundbuch”), mis on mõlemad õiguslikult ja institutsiooniliselt terviklikul kujul. Ühtne institutsiooniline võrgustik, mis hõlmab kõiki maa büroode ülesanne on registreerida õiguslike tehingute maakatastrikaartide ja muutusi, esitades andmeid ja muid ülesandeid, mis seonduvad maa ja kinnisvara. Euroopa oli esimene omataoline Ungari ühtse, title-based katastrisüsteemi.

Ungari süsteem on mitu eesmärki, arvestades, et lisaks tegevusele, mis hõlmab kõiki maa register teostab mitmeid muid tegevusi, nagu näiteks Euroopa geodeetilisele kontrollpunktide võrgustiku säilitamist, topograafiliseks kaardistamiseks, maa rendilepingu, maa registreerimise ja säilitamise eesmärgil.

Selle keerulise avalik andmebaas, mis sisaldab teavet põllumajandusliku maa ja kinnisvara, on mõned kõige olulisemad komponendid, põllumajandus ja majanduselus, haldab maa haldamise integreeritud viisil ja hõlmab kogu Ungari territooriumi.Süsteemi eesmärk on aidata jõustada õigust omandile, terve keskkond, ettevõtlus ja konkurents ning ametlikult registreerida looduslikud ja kunstlikud orientiire, ühtseid ja riiklikult kinnitatud maa registreerimise süsteemi ja ruumiliste andmete infrastruktuuri.

Üldeesmärk riigi kogu maa ja muu vara ja kinnisvara registreerimist, omandiõigust ja muid kinnisvaraga seotud õigusi, pakkudes ühtsete ja riiklikult kinnitatud infrastruktúrát.Az ja maa registreerimise süsteemi ühtlustatud katastrisüsteemi on kaks konkreetset eesmärki tuleks rakendada.
Kinnistusraamatu õiguslik eesmärk on kaitsta real-estate-related õigused ja ametlikke dokumente, samal ajal tagades heausksetele omanikele ja valdajatele ja kasumlik kinnisvara kasutamine.Teisest küljest on süsteemi majanduslik eesmärk on olla ühtne alus planeerimist ja rahalisi kohustusi, et hõlbustada juhtimist ja kinnisvarasse investeerimisega, pakkudes statistilisi andmeid, ning pakkuda teenuseid kogu ühiskonnale.

Lingid

Lingil klikates avaneb uus akenValitsuse portaal

Lingil klikates avaneb uus akenLiidumaa ametlik veebisait Földhivatal (Ungari)


See on sisu masintõlge. Lehekülje omanik ei vastuta masintõlgitud teksti kvaliteedi eest.

Viimati uuendatud: 12/04/2017