Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Žemės kadastrai valstybėse narėse - Šiaurės Airija

Dėmesio! Šiame puslapyje originalo kalba (anglų) neseniai atlikta pakeitimų. Puslapį jūsų pasirinkta kalba šiuo metu rengia mūsų vertėjai.

Šiame skyriuje apžvelgiamas Šiaurės Airijos žemės kadastras.


Kokią informaciją galima rasti Šiaurės Airijos žemės kadastre?

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasŠiaurės Airijos žemės ir nekilnojamo turto tarnyba pateikia nekintamą (nesikeičiančią) informaciją apie taisykles, nuostatus ir rekomendacijas, kuriais reglamentuojama įvairių registrų veikla.

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasInterneto svetainė LandWeb Direct (tiesioginės vartotojų prieigos paslauga)

Naudojantis šia paslauga galima:

  • atlikti paiešką;
  • rasti informaciją apie savininko pavardę, vardą ar pavadinimą ir su nekilnojamuoju turtu susijusius mokesčius;
  • parsisiųsti ir atsispausdinti registre laikomą informaciją.

Ar Šiaurės Airijos žemės kadastru galima naudotis nemokamai?

Taip, nekintama informacija galima naudotis nemokamai. Vartotojai, norintys pasinaudoti paieškos atlikimo paslauga, turi užsiregistruoti ir daugeliu atveju sumokėti mokestį.

Kaip atlikti paiešką Šiaurės Airijos žemės kadastre?

Atlikus paiešką galima susipažinti su nuosavybės teisės dokumentų žemėlapiais, nuosavybės teisės apimtimi ir nuosavybės teisės dokumentais. Šioje duomenų bazėje galima rasti informaciją apie savininko pavardę, vardą ar pavadinimą ir visus su nekilnojamuoju turtu susijusius mokesčius.

E. registracija – tai galimybė užpildyti įvairias registracijos formas, apskaičiuoti mokesčius ir pateikti informaciją elektroniniu būdu.

Šiaurės Airijos žemės kadastro istorija

Žemės kadastras pradėtas vesti 1891 m. Iki to laiko su žemės nuosavybe susijusi informacija buvo registruojama 1706 m. įsteigtame dokumentų registre. Žemės ir nekilnojamojo turto tarnyba administruoja tris registrus: žemės kadastrą, dokumentų registrą ir hipotekos registrą.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasŽemės ir nekilnojamojo turto tarnyba. Žemės kadastras

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasEuropos nekilnojamojo turto informacinė tarnyba

Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Paskutinis naujinimas: 25/02/2019