Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Zemes reģistri dalībvalstīs - Zviedrija

Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.
Jau ir pieejami tulkojumi šādās valodās: zviedru.

Šajā sadaļā ir sniegts pārskats par Zviedrijas Nekustamā īpašuma reģistru, kura viena no piecām nodaļām ir zemesgrāmata.


Ko Zviedrijas zemesgrāmata piedāvā?

Nekustamā īpašuma reģistrs, kurā ietilpst zemesgrāmata, ir vispusīgs valsts reģistrs un sniedz šādu informāciju:

 • īpašums (kadastra informācija);
 • kadastra karte;
 • īpašnieks;
 • nomas darījumi;
 • nomas tiesības un hipotēkas;
 • servitūti un reālnastas;
 • plāni un noteikumi;
 • senie pieminekļi;
 • ēkas;
 • nodokļu informācija.

Zemesgrāmatu pārvalda Zviedrijas kartogrāfijas, kadastra un zemesgrāmatas iestāde (Lantmäteriet).

Vai piekļuve Zviedrijas zemesgrāmatai ir bez maksas?

Informācija, kas no zemesgrāmatas iegūta apmeklējuma laikā vai pa telefonu, ir bez maksas. Par elektronisku piekļuvi zemesgrāmatai ir jāmaksā, izņēmums ir pakalpojums Saite atveras jaunā logā"Mans īpašums", kas tiek sniegts bez maksas.

Kā veikt meklējumus Zviedrijas zemesgrāmatā?

Saite atveras jaunā logāIestādes pārstāvji (kuri ir uzskaitīti iestādes vietnē) sniedz vairākus meklēšanas pakalpojumus. Lai saņemtu pakalpojumus, pārsvarā ir nepieciešams reģistrēties. Iestādes vietnē tiek piedāvāts arī pakalpojums:

 • Saite atveras jaunā logā"Mans īpašums", kas sniedz detalizētu informāciju un ir pieejams tikai nekustamā īpašuma īpašniekam.

Ir iespējams piekļūt arī informācijai no citām valstīm, izmantojot Saite atveras jaunā logāEULIS (Eiropas Zemes informācijas dienestu).

Zviedrijas zemesgrāmatas vēsture

1970. gadā nodibināja zemesgrāmatu elektroniskā formātā. Darbu pie informācijas glabāšanas pilnībā pabeidza tikai 1995. gadā. Šobrīd reģistrā plāno ieviest jaunu tehnoloģiju. Šī plāna īstenošana jau ir iesākta un norisināsies vēl vairākus gadus.

Saites

Saite atveras jaunā logāEiropas Zemes informācijas dienests


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Lapa atjaunināta: 19/03/2013