Sluiten

BÈTAVERSIE VAN HET PORTAAL NU BESCHIKBAAR!

Bezoek de bètaversie van het Europees e-justitieportaal en vertel ons wat u ervan vindt!

 
 

Kruimelpad

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Valstybių narių teismų praktika - Vokietija

De tekst op deze pagina is een automatische vertaling. De kwaliteit wordt niet gegarandeerd.

De kwaliteit van deze vertaling werd beoordeeld als: onbetrouwbaar

Vindt u deze vertaling nuttig?

Šiame puslapyje pateikiama teismo praktikos Vokietijoje apžvalga.


Teismų sistemai suteikiama teisė į teisingumą; jį vykdo Federalinis konstitucinis teismas, federaliniai teismai ir 16 federalinių žemių teismai (žr. 92 straipsnį).

Teismų praktikos duomenų bazė internete

Internete suinteresuotiesiems piliečiams, Federalinei teisingumo ir vartotojų apsaugos ministerijai (Bundesministerium der Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas Justiz und für Verbraucherschutz) nuo 2010 m. internetu gali būti priimami sprendimai suinteresuotiesiems piliečiams nemokamai iš Federalinio Konstitucinio Teismo, Federalinės Vyriausybės aukščiausiųjų teismų ir Federalinio patentų teismo.

Nepriklausomai nuo to, Federalinis konstitucinis teismas ir federaliniai teismai savo interneto svetainėse sprendimus dėl nekomercinio naudojimo teikia nemokamai. Pranešimai spaudai taip pat skelbiami interneto svetainėje, kurioje pateikiama informacija apie reikšmingus neišnagrinėtus atvejus ir jų rezultatus.

Kadangi Vokietijos Federacinė Respublika yra federacinė valstybė, jos reglamentuoja savo teismo sprendimų paskelbimą. Šiuo pagrindu jos sukūrė savo interneto svetaines, kurios yra Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas susietos su Federacijos teisingumo portalu ir federalinėmis valstybėmis.

Susijusios nuorodos

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasTeismų praktika dėl interneto
Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas federalinio konstitucinio teismo Federalinio administracinio
Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttp://www.bverwg.de/entscheidungen/entscheidungen.phpNuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas teismo Federalinio Aukščiausiojo Teismo
Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas Federalinio finansų
Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas teismo Federalinio Aukščiausiojo
Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas Teismo
Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas federalinio Aukščiausiojo Teismo federalinio teismo, Federalinio socialinių teismo, federalinio ir žemės
e. teisingumo portaloNuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttps://justiz.de/onlinedienste/rechtsprechung/index.php


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 30/08/2019