Sluiten

BÈTAVERSIE VAN HET PORTAAL NU BESCHIKBAAR!

Bezoek de bètaversie van het Europees e-justitieportaal en vertel ons wat u ervan vindt!

 
 

Kruimelpad

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Judikatúra členského štátu - Nemecko

De tekst op deze pagina is een automatische vertaling. De kwaliteit wordt niet gegarandeerd.

De kwaliteit van deze vertaling werd beoordeeld als: onbetrouwbaar

Vindt u deze vertaling nuttig?

Na tejto stránke nájdete prehľad judikatúry v Nemecku.


Súdnictvo je poverené právom na spravodlivosť; vykonáva ho spolkový ústavný súd, spolkové súdy a súdy 16 spolkových krajín (pozri článok 92 GG).

Databáza judikatúry na internete

Spolkové ministerstvo spravodlivosti a ochrany spotrebiteľa (Bundesministerium der Odkaz sa zobrazí v novom okne Justiz und für Verbrauchschutz) na internete poskytuje od roku 2010 pre občanov, ktorí majú záujem, bezplatný prístup k rozhodnutiam o internete od Spolkového ústavného súdu, najvyšších súdov spolkovej vlády a Spolkového patentového súdu.

Spolkový ústavný súd a federálne súdy nezávisle od toho rozhodujú o neobchodnom používaní bezplatne na svojich webových sídlach. Tlačové správy sa uverejňujú aj na webovej lokalite, na ktorej sú uvedené informácie o významných prebiehajúcich konaniach a ich výsledkoch.

Keďže Spolková republika Nemecko je federálnym štátom, spolkové krajiny upravujú zverejňovanie svojich súdnych rozhodnutí. Na tomto základe zriadili svoje vlastné webové stránky, ktoré sú prepojené Odkaz sa zobrazí v novom okne na justičný portál federácie a spolkových krajín.

Súvisiace odkazy

Odkaz sa zobrazí v novom okneJudikatúra na Spolkovom
Odkaz sa zobrazí v novom okne súdeOdkaz sa zobrazí v novom oknehttp://www.bverwg.de/entscheidungen/entscheidungen.phpOdkaz sa zobrazí v novom okne Najvyššieho súdu Spolkového

finančného súdu
Odkaz sa zobrazí v novom okne Spolkového finančného
Odkaz sa zobrazí v novom okne súdu,
Odkaz sa zobrazí v novom okne Spolkový
Odkaz sa zobrazí v novom oknehttp://juris.bundespatentgericht.de/cgi-bin/rechtsprechung/list.py?Gericht=bpatg&Art=en súd sociálneho súdu, federálny a pozemkový portál
elektronickej justícieOdkaz sa zobrazí v novom oknehttps://justiz.de/onlinedienste/rechtsprechung/index.php


Toto je strojový preklad obsahu. Vlastník tejto webovej lokality nenesie žiadnu zodpovednosť ani inak neručí za kvalitu strojového prekladu.

Posledná aktualizácia: 30/08/2019