Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Dalībvalstu judikatūra - Luksemburga

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šai lapai nesen tika atjaunināta oriģinālvalodas franču versija. Mūsu tulkotāji pašlaik gatavo versiju valodā, kuru esat izvēlējies.

 

Valodas versijai, kuru skatāties, nav oficiāla tulkojuma.
Šeit ir šī satura mašīntulkojums. Tā mērķis ir tikai palīdzēt saprast, par ko ir teksts. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Šajā lapā sniegta informācija par Luksemburgas tiesu judikatūru.


Tiešsaistē pieejamie tiesu nolēmumi

Nolēmumu izklāsts / virsraksti

Tiesu nolēmumi tiešsaistē ir atrodami pēc to datuma vai numura.

Formāti

Nolēmumi ir pieejami Word vai PDF formātā.

Tiesas, kuru nolēmumi ir pieejami

Tieslietu ministrijas tīmekļa vietnē ir sadaļa, kas veltīta Saite atveras jaunā logāKonstitucionālajai tiesai; šajā sadaļā ir arī iespējams piekļūt sarakstam ar minētās tiesas spriedumiem.

Saite atveras jaunā logāLuksemburgas Administratīvās tiesas un tribunāla tīmekļa vietnē arī ir iekļauta datubāze ar abu tiesu iestāžu spriedumiem un lēmumiem.

Tiesu administrācijas tīmekļa vietnē ir iespējams aplūkot (anonimizētus) nolēmumus, ko pieņēmusi Konstitucionālā tiesa, Kasācijas tiesa un administratīvo tiesu iestādes.

Citas procedūras

Informācija ir pieejama par:

  • pārsūdzību;
  • lietas virzību (piemēram, šobrīd tiek izskatīta);
  • pārsūdzības procedūru rezultātiem;
  • pieņemto nolēmumu galīgumu;
  • citām procedūrām Konstitucionālajā tiesā, kā arī Administratīvajā tiesā un tribunālā.

Augstākās tiesas, Konstitucionālās tiesas, kā arī Administratīvās tiesas un tribunāla nolēmumi tiek publicēti Saite atveras jaunā logāLuksemburgas tieslietu portālā, Saite atveras jaunā logāadministratīvo tiesu iestāžu tīmekļa vietnē.

Publikācijas noteikumi

Konstitucionāla rakstura lietas ir jāpublicē Saite atveras jaunā logāOficiālajā laikrakstā (“Memorial”).

Noderīgas saites

Saite atveras jaunā logāAdministratīvās tiesu iestādes

Saite atveras jaunā logāTieslietu ministrija

Saite atveras jaunā logāLuksemburgas tieslietu portāls


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.
Dalībvalstis, kas ir atbildīgas par nacionālā satura lapu pārvaldību, atjaunina daļu šīs tīmekļa vietnes satura, ņemot vērā Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja vietnē ir saturs, kurā vēl nav atspoguļota Apvienotās Karalistes izstāšanās, tas ir bez nolūka un tiks labots.

Lapa atjaunināta: 10/06/2016