Chiudi

LA VERSIONE BETA DEL PORTALE È DISPONIBILE ORA!

Visita la versione BETA del portale europeo della giustizia elettronica e lascia un commento sulla tua esperienza sul sito!

 
 

Percorso di navigazione

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Valstybių narių teisė - Danija

La pagina è stata tradotta automaticamente. Non è possibile garantirne la qualità.

La qualità della traduzione è stata giudicata: inaffidabile

La traduzione vi risulta utile?

Šiame puslapyje pateikiama informacijos apie Danijos teismų sistemą.


Informaciją apie Danijos teisinę sistemą galima rasti Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasTeisingumo ministerijoje ir Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasDanijos Parlamento interneto svetainėje.

Teisės šaltiniai

Pagrindiniai Danijos teisės šaltiniai: Teisės aktai, teisės aktų rengimas ir teismų praktika.

Teisės aktas yra pagrindinis teisės šaltinis, jis skelbiamas Lovtidende. Nuo 2008 m. leidinys prieinamas tik elektroniniu būdu. Teisės aktai yra suskirstyti į įstatymus ir kitus teisės aktus. Įstatymus priima Danijos parlamentas, orderius išduoda valdžios institucijos, o administracinius reikalavimus spausdina valdžios institucijos.

Danijos parlamentas yra vienintelis organas, kompetentingas priimti naujus teisės aktus arba iš dalies keisti galiojančius teisės aktus. Priimtus teisės aktus gali panaikinti arba pakeisti tik Danijos parlamentas.

Teismų priimti sprendimai taip pat atlieka svarbų vaidmenį taikant teisės aktus. Aukščiausiojo Teismo sprendimai dažnai yra svarbesni už žemesnės instancijos teismų sprendimus.

Teisėkūros parengiamasis darbas, t. y. parengiamasis teisėkūros proceso teisėkūros darbas, taip pat yra svarbi įstatymo taikymo dalis.

Teisės duomenų bazės

Teisinės Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasinformacijos portale piliečiams suteikiama prieiga prie:

  • įstatymai, kiti teisės aktai, Sutartys ir konsoliduoti teisės aktai
  • Danijos parlamento dokumentai
  • valdymo sprendimai
  • ombudsmeno sprendimai.

Teisinė informacija apima visus nuo 1985 m. sausio 1 d. taikomus teisės aktus ir visus po šios datos priimtus teisės aktus.

Ji gali naudotis duomenų baze.


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 27/08/2019