Close

BETA VERSION OF THE PORTAL IS NOW AVAILABLE!

Visit the BETA version of the European e-Justice Portal and give us feedback of your experience!

 
 

Navigation path

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Krajowe struktury szkolenia kadr wymiaru sprawiedliwości


Krajowe struktury szkolenia są głównymi organizatorami europejskich szkoleń kadr wymiaru sprawiedliwości dla sędziów i prokuratorów. Jednostki zapewniające kształcenie i doskonalenie zawodowe działają w 17 państwach członkowskich. W pozostałych państwach szkolenia są organizowane przez ministerstwo sprawiedliwości, radę sądownictwa lub służby sądowe.


Poniżej podano informacje na temat jednostek odpowiadających za szkolenia kadr wymiaru sprawiedliwości w państwach członkowskich UE, przekazane przez nie same:

Więcej szczegółowych informacji na temat kursów w zakresie kształcenia zawodowego w państwach członkowskich można uzyskać na stronie internetowej projektu „Menu for Justice”, klikając Link otworzy się w nowym oknietutaj (informacje na temat kształcenia zawodowego można znaleźć w zakładce „access to country data set”).


Stroną zarządza Komisja Europejska. Informacje na tej stronie nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Komisji Europejskiej, nie ponosi ona również odpowiedzialności za wszelkie informacje, dane czy odniesienia na niej zawarte. Więcej informacji na temat praw autorskich odnoszących się do stron UE znajduje się na stronie „Informacje prawne”.

Last update: 20/09/2018