Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nacionalinės teisminio mokymo struktūros


Nacionalinės mokymo struktūros yra pagrindinės Europos teisminio mokymo teikėjos teisminėms institucijoms. Įvadinio arba tęstinio mokymo mokyklos yra septyniolikoje valstybių narių. Kitose valstybėse narėse mokymus rengia teisingumo ministerija, teismų taryba ar tam tikri teismų padaliniai.


Toliau pateikiama informacija apie struktūras, atsakingas už teisminį mokymą ES valstybėse narėse, kurią pateikė pačios struktūros.

Išsamesnės informacijos apie įvadinio mokymo kursus valstybėse narėse rasite projekto „Menu for Justice“ sveiatinėje, spustelėję Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasčia (informaciją apie įvadinį mokymą rasite pasirinkę „access to country data set“).


Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.

Paskutinis naujinimas: 01/02/2020