Zamknij

PORTAL JEST JUŻ DOSTĘPNY W WERSJI BETA!

Odwiedź europejski portal „e-Sprawiedliwość” w wersji beta i powiedz nam, co o nim myślisz!

 
 

Ścieżka nawigacji

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Krajowe struktury szkolenia kadr wymiaru sprawiedliwości


Krajowe struktury szkolenia są głównymi organizatorami europejskich szkoleń kadr wymiaru sprawiedliwości dla sędziów i prokuratorów. Jednostki zapewniające kształcenie i doskonalenie zawodowe działają w 17 państwach członkowskich. W pozostałych państwach szkolenia są organizowane przez ministerstwo sprawiedliwości, radę sądownictwa lub służby sądowe.


Poniżej podano informacje na temat jednostek odpowiadających za szkolenia kadr wymiaru sprawiedliwości w państwach członkowskich UE, przekazane przez nie same:

Więcej szczegółowych informacji na temat kursów w zakresie kształcenia zawodowego w państwach członkowskich można uzyskać na stronie internetowej projektu „Menu for Justice”, klikając Link otworzy się w nowym oknietutaj (informacje na temat kształcenia zawodowego można znaleźć w zakładce „access to country data set”).


Stroną zarządza Komisja Europejska. Informacje na tej stronie nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Komisji Europejskiej, nie ponosi ona również odpowiedzialności za wszelkie informacje, dane czy odniesienia na niej zawarte. Więcej informacji na temat praw autorskich odnoszących się do stron UE znajduje się na stronie „Informacje prawne”.
W związku z wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej Komisja dokonuje obecnie aktualizacji niektórych treści na tej stronie. Jeżeli dana strona zawiera treści, które nie zostały jeszcze dostosowane w związku z wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa, jest to niezamierzone i zostanie wkrótce skorygowane.

Ostatnia aktualizacja: 01/02/2020