Zavřít

BETA VERZE PORTÁLU JE JIŽ K DISPOZICI!

Vyzkoušejte si BETA verzi evropského portálu e-Justice a dejte nám vědět, jak se Vám s ní pracuje!

 
 

Cesta

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Zveřejňování úředních oznámení

Informace o zveřejňování úředních oznámení online zeměmi EU


Úřední oznámení je zveřejnění úřední soudních a vládních oznámení, která nemají legislativní povahu, ani v žádném jiném smyslu neobsahují závazná pravidla, a která se zveřejňují v elektronické podobě v úředních věstnících anebo sbírkách.

Řada zemí EU svá úřední oznámení zpřístupňuje online. Právní rámce a postupy upravující způsob tohoto zveřejňování se ale v jednotlivých zemích různí. Chceme zvýšit přístupnost těchto zveřejněných oznámení, a proto v tomto oddílu shromažďujeme informace o tom, jak každá země EU svá úřední oznámení zveřejňuje online.

Obsah vnitrostátních stránek odráží situaci v konkrétní zemi EU.

K získání podrobných informací zvolte vlajku příslušné země.


Tyto stránky spravuje Evropská komise. Informace na této stránce nemusí nezbytně vyjadřovat oficiální stanovisko Evropské komise. Komise neodpovídá ani neručí za informace nebo údaje, které tento dokument obsahuje či na které odkazuje. Pokud jde o předpisy v oblasti autorských práv pro webové stránky EU, viz právní upozornění.
S ohledem na vystoupení Spojeného království z Evropské unie probíhá aktualizace těchto internetových stránek. Pokud zde najdete obsah, který zatím neodráží vystoupení Spojeného království z EU, není to záměr. Tato situace bude v dohledné době napravena.

Poslední aktualizace: 07/10/2020