Zavřít

BETA VERZE PORTÁLU JE JIŽ K DISPOZICI!

Vyzkoušejte si BETA verzi evropského portálu e-Justice a dejte nám vědět, jak se Vám s ní pracuje!

 
 

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Rejstříky


Lidé se ve stále vyšší míře pohybují a podniky rozšiřují svou činnost i za hranice svých států, neboť využívají příležitostí, které nabízejí otevřené hranice a Odkaz se otevře v novém okně.jednotný evropský trh. V takové situaci je nezbytné zjednodušit přístup k úředním a důvěryhodným dokumentům a informacím pro prodejce, věřitele, obchodní partnery a spotřebitele, a tím zvýšit transparentnost a právní jistotu v celé EU.


Rejstříky

V Evropě nabízejí

řadu služeb, které se v jednotlivých zemích mohou lišit. Tento oddíl je propojuje tím, že poskytuje informace na evropské úrovni i na úrovni jednotlivých zemí.


Tyto stránky spravuje Evropská komise. Informace na této stránce nemusí nezbytně vyjadřovat oficiální stanovisko Evropské komise. Komise neodpovídá ani neručí za informace nebo údaje, které tento dokument obsahuje či na které odkazuje. Pokud jde o předpisy v oblasti autorských práv pro webové stránky EU, viz právní upozornění.
S ohledem na vystoupení Spojeného království z Evropské unie probíhá aktualizace těchto internetových stránek. Pokud zde najdete obsah, který zatím neodráží vystoupení Spojeného království z EU, není to záměr. Tato situace bude v dohledné době napravena.

Poslední aktualizace: 18/01/2019