2 — Kā iegūt advokātu

This page has been machine translated and its quality cannot be guaranteed.

The quality of this translation has been assessed as: unreliable

Do you consider this translation useful?

Jebkāda veida iesaistīšanās kriminālprocesā var būt priekšrocība, saņemot neatkarīgas juridiskas konsultācijas. Faktu lapās Jūs uzzināsiet, kad un kādos apstākļos jums ir tiesības uz advokāta aizstāvību. Zemāk atradīsiet informāciju par to, kā atrast advokātu un kā maksāt advokātu honorārus, ja jūs nevarat atļauties advokātu.


Kā atrast advokātu?

Ja jūs zināt, ka jūs tur aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, varat, piemēram, atrast internetā advokātus, kuri ir specializējušies krimināltiesībās vai kuri ir specializējušies krimināltiesībās. Ikvienam Vācijā reģistrētam advokātam ir tiesības rīkoties kā aizstāvības padomdevējam. Piemēram, lai atrastu advokātu, varat izmantot Saite atveras jaunā logā federālo juristu oficiālo reģistru. Ja jums ir priekšlaicīgs darbs, jo pastāv aresta vai pārmeklēšanas risks, lielākajā daļā Vācijas reģionu jūs varat sazināties ar aizstāvības advokātu, izmantojot aizstāvības padomdevēja ārkārtas izsaukumu. Ja jums ir tādi kritēriji kā svešvalodu prasmes vai dzīvesvieta, varat iepazīties ar aizstāvības advokātu meklēšanu Vācijas Juristu apvienības Saite atveras jaunā logāKrimināllikumā vai reģionālo advokātu asociāciju vietējā tiesas nodaļā. Kopš 01.01.2010. gada ir Saite atveras jaunā logāsagatavoti to juristu reģionālie saraksti, kuri vēlas iekasēt nodevas no aizstāvības advokātiem. Ja un kā šie saraksti ir pieejami, varat vērsties pie vietējās Juristu kameras.

Ja jūs apcietināt Saite atveras jaunā logāvai aizturēt, jums nav piekļuves šai informācijai. Policijai ir jāiesniedz advokātu vai telefona abonentu saraksts. Policijai ir zināmi arī policijas paziņojumi. Ja policija jums neļauj sazināties ar advokātu, ir svarīgi, lai jūs informētu par to tiesu, ja esat iesniedzis jums. Tiesas ir arī tādu advokātu saraksti, kuri vēlas pārņemt Saite atveras jaunā logāobligātu aizstāvību.

Kam jāmaksā advokāta honorārs?

Valstij ir jāsedz juridiskās nodevas, ja Jūs tiekat attaisnoti. Ja procedūra tiek Saite atveras jaunā logāizbeigta vai jūs esat notiesāts, jums būs jāsedz izmaksas.

Pat ja jums ir mazs vai maz ienākumu, principā jūs nesaņemsiet finansiālu atbalstu no publiskā sektora līdzekļiem kriminālprocesā. Jūs varat lūgt padomu vietējai tiesai, kas atbild par jūsu dzīvesvietu, tikai par Saite atveras jaunā logāpirmo diskusiju.

Gadījumos, kad aizsardzība ir Saite atveras jaunā logāobligāta, pastāv īpaša maksājuma būtība. Šajā gadījumā jūsu advokātu sākotnēji maksā valsts, bet advokāta kā aizstāvības advokāta kā tiesības uz aizstāvību juridiskā atlīdzība ir mazāka par to, ko pieprasa advokāts. Jums ir jāņem vērā, ka notiesāšanas gadījumā jūsu aizsardzības izmaksas tiks iekasētas no jums procedūras beigās. Citiem vārdiem sakot, jums būs jāatmaksā advokāta honorārs valstij un papildus jāatlīdzina advokātam izmaksas, kuras viņam būtu bijis iespējams pieprasīt neobligātās aizsardzības gadījumā, ja jūs to varat izdarīt.


Šis ir satura mašīntulkojums. Šīs lapas īpašnieks neuzņemas pilnīgi nekādu atbildību par šī mašīntulkojuma kvalitāti.

Lapa atjaunināta: 30/08/2019