Luk

BETAVERSIONEN AF PORTALEN ER NU TILGÆNGELIG

Besøg betaversionen af den europæiske e-justice-portal, og giv os din feedback!

 
 

Sti

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Nukentėjusiųjų teisės baudžiamosiose bylose - Rumunija

Denne side er blevet maskinoversat. Der gives ingen garanti for oversættelsens kvalitet.

Oversættelsens kvalitet er blevet vurderet som: upålidelig

Er oversættelsen nyttig?


Esate laikomas nusikaltimo auka, jei nukentėjote dėl nelaimingo atsitikimo, kuris pagal galiojančius nacionalinius teisės aktus laikomas nusikalstama veika. Dėl nusikalstamos veikos mirusio asmens šeimos nariai, patyrę žalą dėl to asmens mirties, laikomi nusikaltimo aukomis.

Kaip nukentėjusysis turite tam tikras teises ikiteisminio tyrimo laikotarpiu, vykstant baudžiamajam teismo procesui ir jam pasibaigus.

Pirmieji du baudžiamojo proceso etapai Rumunijoje: baudžiamosios veikos tyrimą ir teisminį nagrinėjimą. Atlikdamos baudžiamąjį tyrimą baudžiamųjų bylų tyrimo įstaigos, prižiūrimos prokuroro, tiria bylą ir renka įrodymus, siekdamos nustatyti nusikalstamą veiką padariusį asmenį. Baudžiamojo tyrimo pabaigoje policija bylą išsiunčia prokuratūrai, kartu su visais surinktais duomenimis ir įrodymais. Gavęs bylą, bylos prokuroras ją išnagrinėja ir nusprendžia, ar ją perduoti toliau teismui, ar byla turi būti nutraukta.

Bylai patekus į teismą teisėjų kolegija išnagrinėja faktus ir išklauso susijusius asmenis, kad nustatytų, ar kaltinamasis yra kaltas. Kai kaltė nustatoma, kaltinamajam paskiriama bausmė. Jei teismas mano, kad kaltinamasis yra nekaltas, tuomet jis paleidžiamas.

Norėdami rasti reikiamą informaciją, spustelėkite toliau pateikiamas nuorodas.

1 – Mano, kaip nusikaltimo aukos, teisėsNuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langascontentMaximisation.do?clang=ro&idTaxonomy=171&idCountry=RO&idSubpage=5&member=1&action=maximizeMS

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas2 – Pranešimas apie nusikaltimą ir mano teisės tyrimo arba teisminio nagrinėjimo metu

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas3 – Mano teisės teismo proceso metu

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas4 – Kompensacija

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langas5 – Mano teisės į paramą ir paramą


Tai teksto mašininis vertimas. Šio puslapio savininkas neprisiima jokios atsakomybės dėl šio mašininio vertimo priemone išversto teksto kokybės.

Paskutinis naujinimas: 04/10/2019