Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atsižvelgimas į ankstesnius apkaltinamuosius nuosprendžius - Vengrija

Šiame skirsnyje kalbama apie Už nuosprendžių registrą atsakingą institucija instituciją ir pažymas dėl teistumo, kurios vengrų kalba vadinamos erkölcsi bizonyítvány.


KEKKH Bűnügyi Nyilvántartó Hatóság (Administracinių ir elektroninių viešųjų paslaugų centrinis biuras, Už nuosprendžių registrą atsakinga institucija)

Adresas: 1097 Budapest, Vaskapu utca 30/A

Telefonas +36 1 455 21 98
Faksas +36 1 455 21 03

E. paštas Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasbnyh@kekkh.gov.hu
Svetainė Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langashttps://www.nyilvantarto.hu/en/

Institucijos paslaugų skyrius yra įsikūręs Vidaus reikalų ministerijos Centrinėje dokumentų tarnyboje (1133 Budapest, Visegrádi utca 110.).

Kiek tai susiję su tvarkomais duomenimis, išrašai iš nuosprendžių registro yra autentiški oficialūs dokumentai ir teisės aktais nustatyta, kad juos prižiūri generalinis prokuroras. Norėdami gauti savo pažymą dėl teistumo kreipkitės į Vidaus reikalų ministerijos centrinę dokumentų tarnybą. Tai galite padaryti paštu, elektroniniu būdu arba asmeniškai paslaugų skyriuje. Pažymos dėl teistumo išduodamos nemokamai pirmus keturis kartus per metus.

Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasDaugiau informacijos apie teismo bylų registro išrašą.


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.

Paskutinis naujinimas: 27/07/2020