Aizvērt

IR PIEEJAMA PORTĀLA BETA VERSIJA!

Apmeklējiet Eiropas e-tiesiskuma portāla BETA versiju un sniedziet atsauksmes par savu pieredzi!

 
 

Navigācijas ceļš

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Iepriekšēju notiesājošu spriedumu ņemšana vērā - Ungārija

Šajā sadaļā sniegta informācija par Sodāmības reģistra iestādi un sodāmības reģistra izziņām, kuras ungāru valodā sauc erkölcsi bizonyítvány.


KEKKH Bűnügyi Nyilvántartó Hatóság (Administratīvo un elektronisko valsts dienestu centrālā biroja Sodāmības reģistra iestāde)

Adrese: 1097 Budapest, Vaskapu utca 30/A

Tālrunis: +36 1 455 21 98
Fakss: +36 1 455 21 03

E-pasts: Saite atveras jaunā logābnyh@kekkh.gov.hu
Tīmekļa vietne: Saite atveras jaunā logāhttps://www.nyilvantarto.hu/en/

Iestādes klientu apkalpošanas nodaļa atrodas Iekšlietu ministrijas Centrālajā dokumentu birojā (1133 Budapest, Visegrádi utca 110.)

Attiecībā uz apstrādātajiem datiem sodāmības reģistra ieraksti ir autentiski oficiāli ieraksti un tos saskaņā ar likumu uzrauga galvenais prokurors. Sodāmības reģistra izziņu par sevi var pieprasīt Iekšlietu ministrijas Centrālajā dokumentu birojā. To var izdarīt pa pastu, elektroniski vai personīgi klientu apkalpošanas nodaļā. Sodāmības reģistra izziņas izdod bez maksas pirmās četras reizes gadā.

Saite atveras jaunā logāSīkāka informācija par izrakstiem no tiesu reģistra.


Šīs lapas dažādās valodu versijas uztur attiecīgās dalībvalstis. Tulkojumu veic Eiropas Komisijas dienestā. Varbūtējās izmaiņas, ko oriģinālā ieviesušas kompetentās valsts iestādes, iespējams, nav atspoguļotas tulkojumos. Eiropas Komisija neuzņemas nekādas saistības un atbildību par datiem, ko satur šis dokuments, vai informāciju un datiem, uz kuriem šajā dokumentā ir atsauces. Lūdzam skatīt juridisko paziņojumu, lai iepazītos ar autortiesību noteikumiem, ko piemēro dalībvalstī, kas ir atbildīga par šo lapu.

Lapa atjaunināta: 27/07/2020