Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Atsižvelgimas į ankstesnius apkaltinamuosius nuosprendžius - Slovėnija


Teisingumo ministerija

Baudžiamųjų sankcijų vykdymo skyrius

Adresas:

Župančičeva 3
1000 Ljubljana

Tel. + 386 (0)1  369 5342
Faksas: + 386 (0)1 369 5625

E. paštas: Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langaske.mp@gov.si

Teisingumo ministerija tvarko įrašus apie teistumą, įsiteisėjusių teismo nutarčių ir sprendimų dėl baudžiamųjų nusižengimų registrą ir bendrąjį baudos taškų už kelių eismo pažeidimus registrą (Baudžiamųjų sankcijų vykdymo įstatymo (Zakon o izvrševanju kazenskih sankcij, ZIKS) 250a straipsnis).


Šio puslapio turinį nacionaline kalba tvarko atitinkamos valstybės narės. Vertimus atliko Europos Komisijos tarnyba. Į kompetentingos nacionalinės institucijos originale įvestus pakeitimus vertimuose gali būti neatsižvelgta. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės ar teisinių įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą ar nurodomą informaciją ar duomenis. Daugiau informacijos apie už šį puslapį atsakingos valstybės narės autorių teisių taisykles rasite puslapyje „Teisinė informacija“.
Šiuo metu valstybės narės, atsakingos už svetainės puslapių, kuriuose pateikiamas nacionalinis turinys, administravimą, atnaujina šios svetainės turinį, atsižvelgdamos į planuojamą Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 24/07/2020