Zatvori

BETA VERZIJA PORTALA SADA JE DOSTUPNA!

Posjetite BETA verziju europskog portala e-pravosuđe i pošaljite nam povratne informacije!

 
 

Navigacijski put

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Informace o vnitrostátních zařízeních - Slovinsko

Ova je stranica strojno prevedena i njezina kvaliteta nije zajamčena.

Kvaliteta ovog prijevoda ocijenjena je kao: nepouzdana

Smatrate li ovaj prijevod korisnim?


Ve Slovinsku bylo od 1. května 2011 11 diskusních místností u okresních soudů, 11 středisek sociálních služeb, vězeňská služba Dob pri Mirni, jedno zařízení používané policií vybaveno videokonferenčním systémem. 3 mobilní zařízení jsou rovněž k dispozici pro videokonference u jiného soudu nebo sociálního pracoviště, kde ještě nemají pevný systém.

Slovinsko systematicky zavádí zařízení pro videokonference v rámci projektů naplánovaných na období 2009-2013. Jedná se o projekty, které jsou z 85 % financovány z Evropského sociálního fondu.

Systémy videokonferencí jsou pro slovinský soudní systém důležitým přínosem, neboť usnadňují výslech svědků, odborníků, dětí, hospitalizovaných pacientů, obyvatel pečovatelských domů pro seniory, vězňů a jiných distančních soudních řízení. Jsou obzvláště výhodné pro přeshraniční případy, neboť umožňují stranám žijícím v zahraničí mnohem snadněji se účastnit soudních řízení. Namísto toho, aby museli cestovat do Slovinska, mohou učinit prohlášení nebo být vyslechnuty prostřednictvím videokonference.

VC_vybavení_ver_1_si_csPDF(32 Kb)CS


Toto je strojový překlad. Provozovatel těchto stránek odmítá právní odpovědnost za kvalitu tohoto strojového překladu.

Poslední aktualizace: 16/11/2020